Nowa AutoMapa na system iOS. Co nowego?

AutoMapa jest jedną z najpopularniejszych aplikacji umożliwiającą poruszanie się po nieznanych nam rejonach. Gdy nie wiesz jak gdzieś dojechać lub dojść – AutoMapa ci w tym pomoże. Właśnie dostała kolejną dużą aktualizację.

Ulepszenia i usprawnienia jakie wniosła nowa aktualizacja oznaczona symbolem 5.0 to między innymi:
– obsługa Open GL – technologii wyświetlającej grafikę,
– obsługa gestów i wielodotyku, np. tapnięcie przybliża bądź oddala mapę, zmiany kąta widzenia dzięki rozsuwaniu dwóch palców, obracanie mapy dzięki rotacji dwóch palców,
– obsługa Miplo – serwisu zawierającego punkty stworzone przez użytkowników, znajdziesz dzięki niemu np. galerię handlową czy też restauracje.

Decydując się na zakup tej aplikacji otrzymujecie również zaktualizowane mapy w wersji 1406. Zawierają one niedawno ukończone odcinki dróg lub takie, które niebawem zostaną ukończone. AutoMapa, dzięki usłudze LiveDrive, stopniowo będzie uaktualniana o kolejne odcinki tras. Zakup pakietu za cenę 0,89 euro uprawnia was do korzystania z appki przez okres 7 dni. Jeśli zdecydujecie się na przedłużenie subskrypcji zapłacicie kolejno 2,69 euro za kolejne 7 dni, 9,99 euro za trzy miesiące oraz 23,99 euro za cały rok pełnego dostępu do aplikacji.

Nowa AutoMapa dostępna jest na stronie App Store.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o