Translator One – nowy tłumacz na Windows Phone

Dotychczas, aby przetłumaczyć tekst na nasz rodzimy język polski, użytkownicy WP najchętniej sięgali po appkę o nazwie Bing. Teraz może się to zdecydowanie zmienić. Do sklepu Windows Phone Store wkroczyła nowa – Translator One.

Translator One ma szansę szybko stać się hitem wśród posiadaczy mobilnych kafelków. A wszystko dzięki prostocie działania.

Okno programu składa się z dwóch części. Górna część to ekran z językiem, który chcemy przetłumaczyć, na dolnym zaś ukazuje się nam wynik translacji. Tło każdego z ekranów przedstawia zdjęcia wybranych przez nas państw.

Do dyspozycji twórcy appki dali nam prawie 40 języków, wśród nich znajdziemy te najbardziej oczywiste jak język angielski, niemiecki, francuski czy włoski, ale również takie jak koreański, tajski czy perski.

Jeśli chcecie skorzystać z syntetyzatora mowy lub wprowadzania głosowego niezbędne jest zainstalowanie w telefonie odpowiedniego języka. Niestety, ta możliwość istnieje tylko dla wybranych państw. Twórcy appki tłumaczą się tym, iż Microsoft wprowadził ograniczoną liczbę języków do swojego systemu, więc jeśli interesują was mniej popularne języki, niestety musicie poczekać.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać wprost ze strony Windows Phone Store. Cieszyć się nią mogą właściciele WP od wersji 8.0 wzwyż.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o