Jak naprawić iphone nie wydając dużych pieniędzy?

Koszty naprawy coraz nowszych modeli iPhone rosną z roku na rok. Wymiana wyświetlacza w najnowszym modelu iPhone X kosztuje nawet 1500zl, co dla niektórych równowartością nowego telefonu. Jednak doceniając jakość wykonania pozostałych podzespołów telefonu i wykorzystanie najnowszych technologii sprawa, że naprawa jest opłacalna.

Apple iPhone gwarancja

Apple iPhone można naprawić w serwisie gwarancyjnym lub pogwarancyjnym. Stosowane metody naprawy są zapewne takie sam, a ceny kompletnie od siebie odbiegają. Różnica w cenach może być tak duża, że część użytkowników popularnych telefonów Apple iPhone woli naprawiać swój sprzęt w pogwarancyjnych serwisach. Dodatkowo serwisy często dają swoim klientom dodatkową gwarancję na naprawę na 3 miesiące. W przypadku telefonu objętym gwarancją, niektóre usterki nie wchodzą w zakres napraw gwarancyjnych lub mogą się nawet przyczynić do utraty tej gwarancji.

Żywotność produktów Apple

Żywotność telefonów iPhone z pewnością jest dużo wyższa, jednak żadnego urządzenia elektronicznego nie ominie wymiana baterii. W serwisie Apple Wrocław cena wymiana zużytej baterii zaczyna się od 100 zł i w zależności od modelu rośnie. Sam czas wymiany to zapewne ok 15-30 minut, więc często może udać się wymienić akumulator na miejscu. Telefony iphone znane były również z tego, że wyłączały się samoczynnie bez widocznego powodu i bez ingerencji użytkownika. ten problem został w miarę możliwości usunięty nowymi aktualizacjami. Pękające szybki nie dotyczą tylko telefonów Apple ale również innych producentów. Upadek z wysokości na twarde podłoże zazwyczaj dla każdego urządzenia kończy się tak samo. Nieoczekiwane wyłączenia telefonu dotyczyły modeli telefonów iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus i iPhone SE.Wiemy, że sam Apple miał wcześniej problemy z dostępnością baterii dla iPhone 6 Plus, dlatego czas oczekiwania na takie wymiany był nieco dłuższy, jednak nieautoryzowane serwisy rządziły się innymi prawami.

Pogwarancyjne Serwisy Apple w Polsce

Serwisów zajmujących się pogwarancyjną naprawą produktów Apple jest bardzo dużo. Większość serwisów powinna oferować bezpłatną diagnozę uszkodzonego sprzętu. Często serwisy mają możliwość wykonania niektórych napraw na miejscu od ręki co znacznie usprawnia procesy serwisowe. Standardem powinna też być udzielana gwarancja na kilka miesięcy na własne naprawy. Klient powinien mieć również możliwość rezygnacji z naprawy na każdym etapie. 2 rodzaje płatności 9 kartą i gotówką to już norma. Większość serwisów jest w stanie już zaoferować naprawę wysyłkową albo dodatkowa usługę Door to Door odbierając uszkodzony telefon z domu klienta. Pogwarancyjny serwis iPhone Wrocław oferuje wiele udogodnień dla użytkowników sprzętu Apple

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o