Razer Phone 2 jeszcze w tym roku?

Razer Phone - smartfon dla graczy

Ostatnio nastała dziwna moda na smartfony dla graczy. Tego typu urządzenia zaprezentowało już kilka firm, w tym między innymi Razer, który już pracuje nad drugą generacją. Co więcej, do sprzedaży telefon miałby trafić jeszcze w tym roku.

Razer Phone wprowadził odrobinę świeżości do świata smartfonów. Nie chcę w tym miejscu dywagować nad sensownością „telefonów dla graczy”, bo to temat na osoby tekst. Nie zmienia to faktu, że pierwszy smartfon z ekranem z odświeżaniem 120 Hz to już niezłe osiągnięcie.

Wygląda na to, że Razer Phone radzi sobie całkiem nieźle, bowiem firma już planuje drugą wersję. Zdradził to Chen Xiaoping, wiceprezes Razera. W trakcie ChinaJoy 2018 przyznał on, że druga wersja telefonu dla graczy może trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Co ciekawsze, Xiaoping powiedział, że Razer Phone 2 będzie wyposażony w najnowszy i najmocniejszy procesor Qualcomma. Aktualnie jest to model Snapdragon 845, ale podobno do końca roku ma zostać wydany Snapdragon 855, więc może o nim mówił wiceprezes Razera. Ciekawe, jakie nowości wprowadziłaby druga wersja telefonu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o