Serwis komputerów oraz drukarek

Za każdym razem, gdy na własnej skórze przekonujemy się o złośliwości martwych przedmiotów elektronicznych, bezsilność staje się nie do opisania. Dlatego właśnie powinniśmy mieć pod ręką albo na tyle niezawodny sprzęt, żeby mu ufać, albo doskonałą firmę, która zajmie się każdym naszym problemem szybko i sprawnie. Warszawski serwis komputerów oraz drukarek http://regulservis.pl/ to doskonałe rozwiązanie na podobne kłopoty.

Serwis komputerowy

Podstawowa forma działalności firmy Regul Servis to serwisowanie sprzętu komputerowego. To kompleksowa usługa, która swoim zakresem wykracza poza komputery stacjonarne. W ofercie firmy znajduje się także serwis oraz naprawa faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek czy maszyn ksero. Opieka nad komputerami to przede wszystkim ich naprawa, począwszy od trafnej i szybkiej diagnozy, poprzez samą naprawę oraz ponowne podłączenie sprzętu. Drugą formą pomocy jest także sama instalacja różnego rodzaju oprogramowani. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw, które nie muszą w ten sposób na co dzień utrzymywać informatyka na osobnym stanowisku. Serwis komputerowy zadba także o sprowadzenie najlepszych części w najlepszych cenach.

Naprawa drukarek- obok działalności typowo komputerowej, skupiającej się na pracy z oprogramowaniem oraz kwestiami technicznymi, serwis Regul Servis posiada w swej ofercie także kompleksową obsługę drukarek oraz innego sprzętu biurowego. Wśród firm możemy znaleźć takie marki jak Canon, Brother, Samsung, Konica Minolta czy Hewlett-Packard. Opieka oferowana przez jeden z najlepszych warszawskich serwisów obejmuje nie tylko naprawę, ale także konserwację urządzeń wielofunkcyjnych, skup materiałów eksploatacyjnych oraz usługę regeneracji tonerów oraz napełniania tuszy. Największą zaletą Regul Servis jest przede wszystkim doświadczenie, wieloletnia obecność na rynku oraz szybki czas realizacji zgłoszeń. Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla przedsiębiorstw oraz biur, które na co dzień nie mogą się często obejść bez drukarki.

Serwis komputerów oraz drukarek Regul Servis to renomowana firma, która zajmuje się opieką techniczną nad komputerami stacjonarnymi, laptopami (także w zakresie instalacji oprogramowania), naprawą i konserwacją drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek czy regeneracją tuszy i tonerów. To godny polecenia, doświadczony serwis z Warszawy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o