Nowa wersja aplikacji Twittera nie spodoba się użytkownikom

Przez kilka miesięcy Twitter testował wersję beta swojej nowej aplikacji. Dzisiaj zostały one zakończone i appka trafiła oficjalnie w ręce użytkowników. Problem polega na tym, że nie są oni z niej zadowoleni.

Sporych zmian doczekał się sam interfejs aplikacji Twittera. Nadal opiera się on na zakładkach, ale nie da się już między nimi poruszać poprzez przesuwanie w bok. Teraz robi się to poprzez kliknięcie odpowiedniej ikony na górze aplikacji.

Poza tym powiadomienia nie są już powiadomieniami, a dokładnie mówiąc zmieniona została zakładka. Teraz są to odkrycia, co nie tylko nie jest zgodne z nazewnictwem samego systemu operacyjnego Androida, ale także po prostu brzmi głupio. Na szczęście powiadomienia cały czas zostały, ale znajdują się w innym miejscu. Dostępne są po kliknięciu ikony.

Wystarczy wejść w sklep Google Play i poczytać opinie użytkowników, aby zdać sobie sprawę z tego, że zmiany nie przypadły im do gustu:

1. Apka zrobiła się wolna, wiesza się, przejście pomiędzy kontami zostało utrudnione.

2. Po nowym updacie cały Twitter jest zaspamowany !!! Przesada jakimś cudem nabiło mi ponad 100 obserwowanych, których nawet nie znam!

3. Dlaczego wszystkie aplikacje Google uzyskują ten infantylny, debilny wygląd? Obleśne niebieskie kolorki, zamiast ładnych ikon jakieś podpisy. Szajs bez gustu.

I wiele więcej. Również na Twitterze nie trudno znaleźć negatywne opinie na temat nowego Twittera. A jakie jest Wasze zdanie? Mieliście już okazję korzystać.

Oczywiście poniżej macie link do pobrania aplikacji.

[pb-app-box pname=’com.twitter.android’ name=’Twitter’ theme=’discover’ lang=’pl’]

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Nowa wersja aplikacji Twittera nie spodoba się użytkownikom"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patrycja Wąsik
Gość

A czemu nie ma informacji o usprawnieniach, jakie wniosła aktualizacja? M.in. możliwość wysyłania zdjęć w DM.