Polityka redakcyjna

W Appki.com.pl dążymy do utrzymania wysokich standardów dziennikarskich, aby dostarczać naszym czytelnikom unikalne i wysokiej jakości artykuły i newsy. Pisząc dla nas, zgadzasz się na te warunki i rozumiesz, że jeśli ich nie zastosujesz, Twój artykuł może zostać przez nas odrzucony. Zawrzesz z nami umowę, która będzie wymagała Twojej pisemnej zgody na niniejszą politykę.

Oryginalność

Oczekujemy, że wszystkie artykuły będą oryginalne. Powinni przejść przez Copyscape i inne kontrole pod kątem plagiatu. Autor powinien wysyłać treści „nigdy nie publikowane wcześniej” do zatwierdzenia przez naszych redaktorów. Konieczne jest skupienie się na pisaniu treści, które zapewniają wartość naszym czytelnikom. Artykuły, które zostały plagiatowane lub wycięte z wcześniej opublikowanego artykułu, zostaną odrzucone.

Roszczenia i dane

Wszelkie roszczenia i dane dotyczące działalności gospodarczej powinny być należycie zbadane przed umieszczeniem w artykule. Klienci nie będą przyjmowali żadnych fałszywych roszczeń ani stronniczych danych. Zapewniamy, że wszelkie dane publikowane na naszej stronie internetowej są już dostępne w domenie publicznej i zostały zweryfikowane przez odpowiednie źródła. Autorzy muszą powiązać dane/statystyki/roszczenia z odpowiednią stroną internetową, na której zostały one wcześniej opublikowane. Zawsze staraj się przedstawić dowody empiryczne dotyczące twierdzeń. Możesz dołączyć zdjęcia, wykresy i zrzuty ekranu, aby udowodnić swoje roszczenia. Jeśli żadne witryny autorów, eksperci nie poprą twojego roszczenia, powinieneś unikać używania go w swoim artykule.

Wartość

Wszystkie artykuły, które piszesz, powinny zawierać wartość dla naszych czytelników. Twój artykuł powinien mieć określony cel, którego należy przestrzegać, aby zapewnić wartość. Naszym celem jest dostarczanie artykułów, które mogą przedstawić naszym czytelnikom najnowsze wiadomości i pomóc im zrozumieć niuanse różnych dziedzin biznesu i technologii. Wszystkie artykuły powinny być całkowicie bezstronne i nie powinno być promocji/marketingu jakiejkolwiek waluty, rynku lub firmy.

Promocje i marketing

Żaden artykuł nie powinien zawierać żadnych twierdzeń ani informacji o finansach/firmie/osobie w celach marketingowych lub promocyjnych. Tytuł, podtytuły i treść Twoich artykułów powinny być zawsze proste i bezstronne. Nie należy linkować żadnego artykułu promującego firmę/walutę/osobę. Zdecydowanie odradzamy korzystanie z linków promocyjnych/marketingowych w naszych artykułach.

Czytelnik

Pamiętaj, że nasi czytelnicy nie są ogółem społeczeństwa, ale ludźmi, którzy naprawdę interesują się technologią, biznesem i finansami. Twoje artykuły powinny zawsze zawierać cenne informacje dla czytelników, którzy już rozumieją sferę technologii i finansów. Naszym celem jest dostarczanie im najnowszych informacji i wiadomości o różnych branżach i technologiach. Dlatego zrozum naszych czytelników, zanim napiszesz dla nich artykuł.

Akceptacja artykułu

Przyjęcie artykułu zależy wyłącznie od redakcji. Nasi redaktorzy mogą zaakceptować lub odrzucić bez wyjaśnienia. Kiedy artykuł zostanie zaakceptowany, zastraszymy Cię naszą decyzją. Każda decyzja rady będzie ostateczna i wiążąca dla wszystkich autorów.

Pisanie wiadomości

Pisząc dla nas newsy, upewnij się, że weryfikujesz je ze wszystkimi wiarygodnymi źródłami. Mimo że mamy krótsze terminy publikacji wiadomości na naszej platformie, uważamy, że przed publikacją ważne jest skupienie się na autentyczności każdego posta z wiadomościami. Upewnij się, że dla każdego z artykułów prasowych i danych prezentowanych w poście dostępne są dowody empiryczne. Oczekujemy, że będziesz przestrzegać tych zasad redakcyjnych dotyczących tworzenia wysokiej jakości treści dla naszych czytelników.

Back to top