App Publish – dzięki tej aplikacji udostępnisz swoją appkę w ponad 100 sklepach

Firma InMobi stworzyła narzędzie, które powinno się spodobać mało znanym, ale ambitnym deweloperom gier i aplikacji na Androida. Dzięki platformie App Publish w łatwy i szybki sposób można umieścić swoje dzieło w około 130 sklepach z appkami.

Platforma App Publish służyć do udostępniania swoich gier i aplikacji na Androida. Co ważne – jest całkowicie darmowa! Poza tym, cały proces ma przebiegać bardzo szybko i niezwykle łatwo. Tak naprawdę wystarczy wykonać tylko cztery kroki.

Po pierwsze, trzeba wgrać daną aplikację na serwer. Po drugie, należy wybrać sklepy, w których ma być udostępniona. Trzeci krok polega na dodaniu zdjęć, filmów i opisu appki. Ostatni krok to już tylko przegląd wcześniej wykonanych rzeczy i zaakceptowanie umowy.

app-publish-steps

App Publish pozwala na udostępnienie aplikacji w około 130 sklepach jednocześnie. Deweloperzy w jednym oknie mogą sprawdzać ilość pobrań z wszystkich platform. No i oczywiście pieniądze (jeśli aplikacja ma być płatna) będą przelewane przez InMobi.

Jaki jest w tym sens? Przede wszystkim w Google Play jest mnóstwo gier i aplikacji i często trudno się tam przebić. Szczególnie, jeśli jest się mało znanym, początkującym deweloperem. Jednak system Android pozwala na instalowanie rzeczy z innych źródeł. Takimi źródłami mogą być właśnie pozostałe sklepy.

Jeśli jesteście zainteresowani, to po więcej szczegółów odsyłam do strony www.inmobi.com/app-publish/

Źródło: Android Authority

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o