Ruszyła beta BBM na Windows Phone. Można pobierać aplikację

Mamy dobrą informację na posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone. Jeśli zapisaliście się do programu beta Blackberry Messenger, to już możecie pobierać aplikację z oficjalnego sklepu WP i swobodnie dyskutować ze znajomymi, którzy mają telefony z systemami Android, czy też iOS.

Jeśli chcecie pobrać BBM ze sklepu Windows Phone, to najpierw musicie zapisać się do programu beta. Trwa to dosłownie chwilę i nie jest w żaden sposób skomplikowane. Jeśli wszystko zrobicie poprawnie, to otrzymacie możliwość zainstalowania aplikacji i przetestowania jej wczesnej wersji.

Blackberry przygotowało kilka nowości, które znajdują się tylko w wersji beta na Windows Phone. Pamiętajcie jednak, że jest to wczesna wersja aplikacji i nie wszystko może jeszcze działać. Zresztą BB jasno daje to do zrozumienia, prezentując nawet aktualną listę problemów z BBM. Nie uda wam się na przykład wysłać zaproszenia, jeśli nie będziecie mieli połączenia z siecią WiFi. Nie wszystkie emotikony wyświetlają się poprawnie. BBM będzie także pokazywać, że jesteście dostępni do rozmowy głosowej, chociaż ta funkcja nie jest jeszcze obsługiwana.

Dajcie znać w komentarzach, jak podoba wam się BBM w wersji na Windows Phone.

za: WPCentral

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o