FIFA 15 Ultimate Team już dostępna na urządzeniach mobilnych

Dzisiaj swoją premierę ma zarówno pełnoprawna wersja FIFY 15 na PC oraz konsole starej i nowej generacji, jak i edycja na urządzenia mobilne. FIFA 15 Ultimate Team na Androida, iOS oraz Windowsa Phone jest co prawda darmowa do pobrania, ale bez poniesienia dodatkowych kosztów raczej się nie obędzie.

W grze dostępnych jest w sumie ponad 10 tys. piłkarzy z 500 drużyn oraz ponad 30 lig krajowych, więc z pewnością będzie w czym wybierać. FIFA 15 Ultimate Team ma kilka różnych trybów rozgrywki, ale już sama nazwa gry wskazuje, która z nich jest najważniejsza. To oczywiście Ultimate Team, gdzie odblokowujemy (lub kupujemy) nowych graczy, składamy z nich drużynę marzeń, a następnie mierzymy się z innymi graczami.

Piłkarzy można odblokowywać za punkty zdobywane za wygrane mecze lub oczywiście w dużo szybszy i łatwiejszy sposób, czyli po prostu płacąc realnymi pieniędzmi. Dla przykład – 300 punktów FIFA kosztuje 2,99 dol., a 10 tys. punktów już 99,99 dol.

Warto też dodać, że mobila wersja gry nie ma nic wspólnego z edycją na konsole, czy też komputery. Jeśli na telefonie kupicie jakiegoś zawodnika lub zbudujecie fajną drużynę w Ultimate Team, to nie pojawi się on w pełnej wersji gry. To zupełnie dwie osobne pozycje. Trochę szkoda…

Grę FIFA 15 Ultimate Team możecie pobrać ze Sklepu Google Play, App Store lub Windows Phone Marketplace.