FIFA 15 Ultimate Team już dostępna na urządzeniach mobilnych

Dzisiaj swoją premierę ma zarówno pełnoprawna wersja FIFY 15 na PC oraz konsole starej i nowej generacji, jak i edycja na urządzenia mobilne. FIFA 15 Ultimate Team na Androida, iOS oraz Windowsa Phone jest co prawda darmowa do pobrania, ale bez poniesienia dodatkowych kosztów raczej się nie obędzie.

W grze dostępnych jest w sumie ponad 10 tys. piłkarzy z 500 drużyn oraz ponad 30 lig krajowych, więc z pewnością będzie w czym wybierać. FIFA 15 Ultimate Team ma kilka różnych trybów rozgrywki, ale już sama nazwa gry wskazuje, która z nich jest najważniejsza. To oczywiście Ultimate Team, gdzie odblokowujemy (lub kupujemy) nowych graczy, składamy z nich drużynę marzeń, a następnie mierzymy się z innymi graczami.

Piłkarzy można odblokowywać za punkty zdobywane za wygrane mecze lub oczywiście w dużo szybszy i łatwiejszy sposób, czyli po prostu płacąc realnymi pieniędzmi. Dla przykład – 300 punktów FIFA kosztuje 2,99 dol., a 10 tys. punktów już 99,99 dol.

Warto też dodać, że mobila wersja gry nie ma nic wspólnego z edycją na konsole, czy też komputery. Jeśli na telefonie kupicie jakiegoś zawodnika lub zbudujecie fajną drużynę w Ultimate Team, to nie pojawi się on w pełnej wersji gry. To zupełnie dwie osobne pozycje. Trochę szkoda…

Grę FIFA 15 Ultimate Team możecie pobrać ze Sklepu Google Play, App Store lub Windows Phone Marketplace.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o