W to musisz zagrać – najlepsze gry mobilne minionego tygodnia

Obiecałem, że powróci seria cotygodniowych artykułów na temat najciekawszych gier, które zadebiutowały w minionych 7 dniach. A w tym tygodniu jest z czego wybierać. Pojawiło się kilka naprawdę ciekawych gier, w które koniecznie powinniście zagrać!

Rayman Adventures

Gatunek: platformówka
Cena: za darmo

Rayman to postać świetnie znana wszystkim miłośników platformówek. Seria zadebiutowała jeszcze na pierwszej konsoli PlayStation w 1995 roku. Dzisiaj świetnie radzi sobie zarówno na konsolach, jak i urządzeniach mobilnych. Już wcześniejsze odsłony Raymana na telefonach i tabletach były świetne, ale Adventures bije je na głowę. Ostrzegam – wciąga na długie godziny!

Rayman Adventures w Sklepie Google Play

Rayman Adventures w Apple App Store

Mad Aces


Gatunek: endless runner
Cena: za darmo

Gatunek endless runnerów został już mocno wyeksploatowany. Od dawana nie pojawiła się gra, która przyciągnęłaby mnie na dłużej. Aż do zeszłego tygodnia, kiedy to zadebiutowało Mad Aces. To nieco inne podejście do tematu. Wybieramy postać, lecimy i omijamy lub rozbijamy przeszkody. Wydaje się proste, ale ważne, że jest skuteczne. Mad Aces to idealna propozycja dla osób, które czasami lubią pograć na smartfonie przez 10-15 minut.

Mad Aces w Sklepie Gooogle Play

Mad Aces w Apple App Store

Orph


Gatunek: łamigłówki
Cena: za darmo

Zasady gry są niezwykle proste. Na planszy mamy kilka kulek w różnych kolorach i kilka sekcji w tych samych barwach. Musimy zrobić tak, aby odpowiednie kulki trafiły do odpowiednich sekcji. W tym celu możemy przesuwać niewielkimi dziurami w ścianach, przez które kulki mogą przelecieć. Im zrobimy to szybciej, tym więcej punktów dostaniemy. Wydaje się proste, ale jest piekielnie trudne. No i fajne… fajne też jest!

Orph w Sklepie Google Play

Orph w Apple App Store

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin


Gatunek: przygodowa
Cena: 24,49 zł (Android) lub 4,99 euro (iOS)

Gry LEGO są świetne – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Najnowsza odsłona doskonale podtrzymuje ten trend. Tym razem nie wcielamy się w bohaterów Marvela, Batmana, postaci z Gwiezdnych Wojen ani Indianę Jonesa. Tym razem będziemy ninja, a wiadomo, że ninja są spoko. LEGO w połączeniu z ninja i sporą dawką humoru – to przepis na murowany hit. LEGO Ninjago: Shadow of Ronin to świetna propozycja dla najmłodszych. Szkoda, że kosztuje prawie 25 zł.

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin w Sklepie Google Play

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin w Apple App Store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o