Jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa zadebiutuje na Androida

Są takie gry, do których z chęcią wracamy po latach albo przynajmniej bardzo ciepło jest wspominamy. Jedną z takich gier jest Harvest Moon, przy której – jeszcze za czasów pierwszego PlayStation – spędziłem mnóstwo godzin. Moje gospodarstwo prosperowało, miałem narzeczoną i wszystko szło po mojej myśli. Do czasu aż kolega nie skasował mi zapisu gry… Teraz chęcią wrócę do Harvest Moon w wersji na Androida.

Gra została zapowiedziana przez firmę Natsume. która stworzyła markę Marvest Moon. Najnowsza odsłona o podtytule Seeds of Memories zostanie wydana na Wii U, PC, Androida oraz iOS. W tytule będzie chodzić o to, aby zebrać wszystkie „nasiona pamięci” (seeds of memories). Będzie można to zrobić poprzez wykonywanie konkretnych zadań, jak np. złowienie gigantycznej ryby lub wręczenie jednemu z mieszkańców jego ulubionego przedmiotu.

W grze nie zabraknie wszystkich charakterystycznych dla serii elementów, czyli krów, kurczaków, owiec, psa do wychowywania, roślin do sadzenia i konia do jeżdżenia na nim. O wszystkie zwierzaki trzeba będzie dbać. Gracze będą mogli także uczestniczyć w festiwalach, łowić ryby, rozmawiać z mieszkańcami, nawiązywać przyjaźnie, a nawet podrywać, zaręczyć się i wziąć ślub. Generalnie w grze chodzi o to, aby prowadzić szczęśliwe życie farmera.

Harvest Moon: Seeds of Memories ma zadebiutować dopiero na zimę tego roku, więć jeszcze przyjdzie nam trochę poczekać. Więcej mamy się dowiedzieć o tytule w trakcie targów E3, które jeszcze przed nami. Mam nadzieję, że nowe Harvest Moon Seeds of Memories będzie takie, jak zapamiętałem oryginalną wersję z PlayStation. Jestem pewien, że ponownie spróbuję swoich sił jako farmer. Prawdę mówiąc, to nie mogę się już doczekać!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o