Warto korzystać z aplikacji HRS na Samsungach Galaxy S6 i S6 Edge

Jakiś czas temu pisałem o licznych promocjach na aplikacje i usługi, które są dostępne dla użytkowników smartfonów Samsung Galaxy S6 oraz S6 Edge. Na liście pojawiała się między innymi aplikacja HRS do zamawiania pokojów w hotelach na całym świecie. Postanowiłem bliżej przyjrzeć się oferowanym promocjom, bo jest ich naprawdę sporo.

Samsung Galaxy Gifts

Na pierwszą promocję związaną z aplikacją HRS napotkamy w ramach Samsung Galaxy Gifts. Każdy użytkownik, który zakupił Samsunga Galaxy S6 lub S6 Edge ma prawo do darmowego noclegu dla dwóch osób w jednym z hotelów sieci Novotel, wraz ze śniadanie.

Jak to zrobić? Wystarczy tylko zainstalować aplikację HRS ze sklepu Galaxy Apps i wyszukać odpowiedniego hotelu. Ważne jest to, aby był to nocleg z soboty na niedzielę, ponieważ tylko takie są objęte promocją. Gdy już znaleźliśmy interesujący na hotel sieci Novotel i wybraliśmy odpowiednią datę oraz pokój (jeden pokój dwuosobowy) to następnie musimy:

  • wybrać stawkę „Company Rate” z ceną 324 zł,
  • we wszystkich szczegółach sprawdzić, czy jest opis stawki „Samsung Galaxy Gifts”,
  • Jeśli tak, to rezerwując tę stawkę pobyt będzie darmowy,
  • jeśli nie, to należy poszukać innego terminu.

I to w sumie tyle. Należy zignorować w mailu informację na temat płatności. Jeśli wybraliśmy stawkę „Samsung Galaxy Gifts” to pobyt będzie darmowy. Warto także pamiętać o tym, że jeśli wybierzemy przyjazd do godz. 18:00 to nie będziemy musieli podawać numeru karty kredytowej. Jeśli przyjedziemy po 18:00 to konieczne będzie podanie numeru karty, ale nie zostanie ona obciążona.

Samsung Rate

Kolejna promocja HRS dla użytkowników Samsung Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge została nazwana „Samsung Rate”. Zasady są niezwykle proste – posiadacze wymienionych wcześniej telefonów koreańskiego producenta otrzymują dostęp do specjalnej oferty w aplikacji HRS ze stawkami obniżonymi od 5 do 30 procent. Oczywiście w tej sytuacji również konieczne jest zainstalowanie aplikacji HRS ze sklepu Galaxy Apps lub poprzez aktualizację oprogramowania telefonu.

HRS Vouchery

Ostatnia promocja dotyczy voucherów. Każda osoba, która zakupi telefon Samsung Galaxy S6 lub S6 Edge będzie miała możliwość otrzymania dwóch noclegów z rzędu w pokoju dwuosobowym dla 2 osób, ze śniadaniem, w wybranym hotelu w Europie.

Wystarczy tylko zarejestrować się w programie MyHRS. Następnie – po pojawieniu się informacji o możliwym otrzymaniu vouchera – przechodzimy dalej i w menu wybieramy hotel. Potem podajemy swoje imię, nazwisko i adres mailowy. Po zatwierdzeniu danych po kilku minutach na naszym koncie mailowym powinien pojawić się imienny voucher na pobyt w wybranym miejscu.

Tym samym, kupując Samsung Galaxy S6 lub Samsunga Galaxy S6 Edge i instalując aplikację HRS, możemy w sumie za darmo spędzić jedną noc w hotelu sieci Novotel oraz dwie noce w wybranym hotelu w Europie. Dodatkowo możemy liczyć na stawki niższe od 5 do 30 proc.

* Wszystkie promocje nie obejmują urządzeń zakupionych u operatorów komórkowych!

Tekst powstał przy współpracy z firmą Samsung

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o