W nowym Humble Mobile Bundle można zdobyć gry za ponad 100 zł

Humble Bundle to bardzo ciekawa inicjatywa, dzięki której – za niewielką kwotę – można kupić całą paczkę gier. Co więcej, wpłaconą sumę można według własnego upodobania podzielić na cele charytatywne oraz z myślą o deweloperach. Początkowo Humble Bundle powstało z myślą o grach na komputery osobiste, ale z czasem wystartowała także wersja na urządzenia z Androidem. Właśnie rozpoczęła się 11. edycja, w której można zdobyć gry o wartości ponad 100 zł.

Za kwotę już jednego centa (0,01 dolara) można kupić trzy gry. Są to:

Bouden – gra taneczna dla dwojga,
Auro – ciekawa gra logiczno-taktyczna,
Avernum: Escape From the Pit – gra przygodowa w stylu RPG.

Poza tym, jeśli zapłacimy nawet o jeden cent więcej niż wynosi aktualnie średnia cena (4,31 dol. w momencie pisania tekstu) to otrzymamy jeszcze dodatkowo:

80 days – fantastyczną grę przygodową,
Kingdom Rush Origins – świetny tytuł z gatunku tower defense,
Ridick: The Mercy Files – przygodówkę z tytułowymi Ridickiem w roli głównej.

Na tym jednak promocja się nie kończy, ponieważ po zapłaceniu ceny wyższej niż aktualnie obowiązująca średnia, w ciągu najbliższych kilku dni gracze otrzymają jeszcze kolejne tytuły. Niestety, na ten moment nie wiemy, co to będą za gry. Nie zmienia to jednak faktu, że już te 6 pozycji, które wymieniłem powyżej, jest warte uwagi i tych 4,5 dolara (niecałe 20 zł). Tym bardziej, że normalnie musielibyśmy za nie zapłacić prawie 100 zł. To spora oszczędność.

za: Humble Mobile Bundle

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o