Jak mieć program na pełnym ekranie i nie stracić dostępu do ustawień i powiadomień? Jest do tego aplikacja

Full!screen to aplikacja, dzięki użytkownik ma dostęp do belki nawigacyjnej i systemu powiadomień nawet w momencie uruchomienia innego programu na pełnym ekranie. Jak fajne musi to być, co?

Zacznijmy od początku. Aplikacja Full!screen w dość znaczący sposób wpływa na interfejs systemu operacyjnego Android. Pozwala ona na umieszczenie na ekranie specjalnych przycisków, które będą przez cały czas dostępne, nawet w momencie korzystania z innej aplikacji w trybie pełnoekranowym. Co ciekawe, można dopasować sobie ich rozmiar, a nawet sprawić, że będą całkowicie przeźroczyste i w ten sposób niewidoczne. To świetne rozwiązanie dla kogoś, kto nie chce za bardzo ingerować w nieźle wyglądający interfejs Androida.

fullscreen2

Warto też wspomnieć, że aby dostać się do konkretnych funkcji telefonu, można używać różnego rodzaju gestów, wyskakujących menu lub naciśnięć o różnym czasie trwania. Możliwości jest naprawdę wiele.

Jest jednak pewien problem. Aby korzystać z aplikacji, trzeba mieć zrotowane urządzenie (telefon lub tablet). Sama appka jest darmowa, chociaż dostępna jest też płatna wersja, która ma trochę więcej funkcji.

fullscreen1

źródło: Android Police

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o