Nowe zdjęcia z Google Babble – prawdziwe czy kolejny fake?

Google Babble to jeden z najgorętszych tematów w świecie aplikacji w ostatnich dniach. Kilka dni temu wyciekły pewne zdjęcia appki, które później okazały się oszustwem. Teraz znowu mamy do czynienia ze zrzutami ekranów. Różnica polega na tym, że nowe wydają się być dużo bardziej wiarygodne.

Przede wszystkim na fotografii można zobaczyć interfejs nieco przypominający Holo. W oczy rzuca się przede wszystkim to, że wykorzystano w nim kilka elementów, znanych z różnych usług Google. I tak na przykład osoby uczestniczące w dyskusji są oznaczone kolorowymi kręgami, które są znane z portalu społecznościowego Google Plus. Jednocześnie kolory tych okręgów służą do rozpoznawania, kto napisał daną kwestię. Z tych powodów zrzuty ekranów wydają się dość prawdopodobne.

google-babble-leak1

Jest jednak kilka rzeczy, które sprawiają, że zdjęcia równie dobrze można uznać za fałszywe. Przede wszystkim Babble nie wpisuje się w styl, znany z kilku ostatnich aplikacji Google, jak chociażby Keep lub Now. Nie jest to zbyt mocny argument, ale na pewno daje do myślenia.

A co Wy myślicie na ten temat? To kolejny fake? A może tym razem mamy do czynienia z prawdziwymi fotografiami? Czekam na komentarze.

*Ostatnio pisałem o tym, że Google Babble najprawdopodobniej nie jest prawdziwą nazwą nowego komunikatora. Jednak na razie będę jej używał, ponieważ nie wiadomo, jaka będzie jej finalne nazewnictwo.

źródło: Phandroid

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o