Nie możesz pominąć tych gier z ostatniego tygodnia

Kolejny tydzień za nami. Trochę leniwy, bo połączony z tzw. majówką, ale jednak tydzień. Nie napracowaliśmy się za dużo, więc teraz czas na… gry mobilne. Wiem, że nie ma to żadnego sensu, ale kto by się tym przejmował. Najważniejsze są gierki, a tych w ciągu minionego tygodnia nie brakowało. Tym razem znalazło się nawet coś dla Windows Phone’a.

Marvel Future Fight (za darmo)

Nie dalej, jak wczoraj mogliście przeczytać moją recenzję Marvel Future Fight. To nic innego, jak kolejna już świetna gra w uniwersum Marvela, a takich nigdy za wiele. Tym razem mamy do czynienia z gatunkiem RPG i ciekawą historią. Warto zagrać!

Marvel Future Fight w Sklepie Google Play (Android)
Marvel Future Fight w Apple App Store (iOS)

Does Not Commute (za darmo)

Trudno w kilku słowach opisać tę grę. To coś całkowicie nowego, oryginalnego i wyjątkowego. Po prostu musicie spróbować. To trochę gra zręcznościowa, ale bardziej logiczna… chociaż też chyba nie do końca. Po prostu sami zobaczcie. Wciąga jak cholera!

Does Not Commute w Sklepie Google Play (Android)
Does Not Commute w Apple App Store (iOS)

EA Sports UFC (za darmo)

Czy trzeba pisać coś więcej poza samym tytułem? Fani sportów walki będą doskonale wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi. Oczywiście o nic innego, jak o bijatykę w stylu mieszanych sztuk walki, czyli MMA w oktagonie federacji UFC.

EA Sports UFC w Sklepie Google Play (Android)
EA Sports UFC w Apple App Store (iOS)

Aux B (za darmo)

Jeśli lubicie gry logiczne, to Aux B jest dla was. Chociaż w teorii to nic innego, jak podłączanie kabli do odpowiednich portów, to jednak w praktyce trzeba nieźle pogłówkować nad kolejnymi poziomami. Polecam tego Allegrowicza!

Aux B w Sklepie Google Play (Android)
Aux B w Apple App Store (iOS)

Na Windowsa Phone:

W przypadku Windowsa Phone wręcz trzeba wspomnieć o grach, które nie są całkowicie nowe, ale w ostatnich dniach zadebiutowały na mobilnych kafelkach. Mowa o Monument Valley, czyli rewelacyjnej i pięknej grze logicznej oraz Crossy Road, czyli zręcznościówce inspirowanej klasycznym Froggerem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o