Nie działa Apple Store. Firma szykuje się już na premierę Watcha

Jeśli właśnie chciałeś wejść do Sklepu Apple (Apple Store), aby sprawdzić ceny i dostępność poszczególnych urządzeń, to pewnie napotkałeś niemiłą niespodziankę. Apple Store aktualnie nie działa. Nie ma jednak powodów do zmartwień. To standardowa procedura. Firma z Cupertino zawsze wyłącza swój sklep przed premierą nowych produktów. A przecież dzisiaj debiutuje Apple Watch – najbardziej emocjonujący i jednocześnie kontrowersyjny produkt od czasów pierwszego iPada.

Sklep ma zostać ponownie uruchomiony już o godzinie 9:01 czasu polskiego, czyli 3:01 czasu EDT oraz 00:01 czasu PST (w Stanach Zjednoczonych). I to właśnie w tym momencie ruszą pierwsze zamówienia na zegarek z nadgryzionym jabłkiem w logo. Najtańszy – model Sport – ma kosztować od 349 dol., a środkowy (po prostu Watch) pomiędzy 549 a 1099 dol., w zależności od konfiguracji. Najdroższe będą zegarki Apple Watch Edition w cenie od 10 do 17 tys. dol.

Jednak nie macie co zaglądać do polskiej części Apple Store. W naszym kraju zegarek na razie nie będzie dostępny w sprzedaży, więc wszyscy fani nadgryzionego jabłka muszą jechać do Niemczech, aby tam nabyć urządzenie. Co więcej, przez kilka najbliższych tygodni niektóre wersje w ogóle nie będzie dostępne. Wysyłki mają się rozpocząć – oficjalnie – 24 kwietnia, ale wiadomo, iż niektóre edycje będą wysyłane do klientów dopiero za 4-6 tygodni.

Jesteście już w drodze do Berlina albo Drezna? Kupić jeszcze nie kupicie, ale zawsze można obejrzeć.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o