Nowa gra twórcy Flappy Bird. Jest równie trudna i irytująca

Pamiętacie jeszcze Dong Nguyena? To człowiek, który zarabiał setki tysięcy dolarów dziennie na reklama w grze Flappy Bird. Jednak sława i uzależnienie graczy go przeraziły i usunął grę ze wszystkich sklepów z aplikacjami. Dzisiaj zadebiutowała jego nowa gra, która jest równie irytująca i denerwująca.

Mowa o Swing Copters 2. Jak widzicie, jest to już druga odsłona gry. W praktyce Swing Copters to mniej więcej to samo, co Flappy Bird tylko poruszamy się nie w poziomie, a w pionie. Lecimy małym ludzikiem ze śmigłem na głowie i staramy się unikać różnych przeszkód. Do odblokowania mamy kilku pilotów, a każdy z nich ma swój indywidualny zestaw umiejętności. Warto odblokować wszystkich, aby znaleźć tego, który najbardziej pasuje do naszego stylu.

Gra jest równie irytująca i denerwująca, co Flappy Bird, a to dlatego, że jest szalenie trudna. Przy okazji nadaje się też dla dzieci, bo nie ma w niej żadnej przemocy, krwi i nieodpowiedniego języka. Wręcz przeciwnie. Jest kolorowa i sympatyczna. Zastanawiam się tylko, czy którekolwiek dziecko będzie miało na tyle dużo cierpliwości w sobie, aby dłużej pograć w Swing Copters 2.

Grę możecie pobrać całkowicie za darmo ze Sklepu Google Play lub Apple App Store:

google_play

apple_store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o