Xposed Framework dla Androida 6.0 Marshmallow już jest

Xposed Framework to modyfikacja do Androida, która pozwala na dostosowanie systemu do własnych potrzeb. Dzięki niej możemy instalować liczne rozszerzenia, skórki i pluginy do Androida. Właśnie została udostępniona najnowsza wersja Xposed Framework, która obsługuje już Androida 6.0 Marshmallow.

Jeśli nie wiesz, czym dokładnie jest to oprogramowanie, to przeczytaj nasz tekst na ten temat: „Czym jest i jak zainstalować Xposed Framework?”. W skrócie, Xposed Framework to pewnego rodzaju szkielet dla licznych modyfikacji Androida. Pozwala na wprowadzanie zmian w samym systemie, jak i poszczególnych aplikacjach. Bardzo ważne jest to, że wszystkie modyfikacje można bardzo łatwo odwrócić. Wystarczy tylko odinstalować Xposed Framework i system oraz aplikację wrócą do normy.

Xposed Framework to alternatywa dla custom ROM-ów oraz nakładek na system Android. Zamiast instalować alternatywną wersję Androida lub nowy launcher, możemy wgrać Xposed Framework i wprowadzi dokładnie takie zmiany do systemu, jakich potrzebujemy.

Użytkowników najnowszych Nexusów z pewnością ucieszy fakt, że właśnie udostępniona została najnowsza wersja Xposed Framework dla Androida Marshmallow. Oprogramowanie zostało przetestowane i nie powinno być z nim większych problemów. Co prawda mogą nie działać niektóre modyfikacje i na nie wszystkich telefonach Samsunga i Sony dla się zainstalować frameworka, ale z czasem błędy będą poprawiane.

Zanim weźmiecie się za instalowanie frameworka, lepiej zróbcie kopię zapasową wszystkich plików i ustawień. Przezorny zawsze ubezpieczony. Warto także zapoznać się z listą najciekawszych modułów Xposed Framework, którą przygotowaliśmy już jakiś czas temu. Daje to niezły wgląd w to, jakie możliwości ma oprogramowanie.

Najnowszy Xposed Framework v77 dla Androida Lollipop i Marshmallow możecie pobrać z forum XDA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o