Jawbone Up Fitness w końcu z aplikacją na Androida

Jawbone Up Fitness

Posiadacze telefonów z Androidem (a jest ich całkiem sporo) z pewnością czekali na ten moment (a na pewno część z nich). W sklepie Google Play w końcu została udostępniona aplikacja Jawbone Up Fitness, która współpracuje ze specjalną bransoletką na nadgarstek.

Appka działa dokładnie tak samo, jak w wersji na iOS. W połączeniu ze wspominaną bransoletką, która kosztuje notabene 130 dolarów, zyskuje kilka fajnych funkcjonalności. Przede wszystkim akcesorium przez cały dzień liczy kroki i wszelkiego rodzaju ruchy użytkownika i podaje informacje o ilości spalonych w ciągu dnia kalorii. Jeśli nie zdejmiemy jej na noc, to poinformuje nas także, ile spaliśmy, a nawet jaka część to był sen lekki, a jaka sen głęboki. Nie zabraknie także skanera kodów, dzięki któremu dowiemy się, jak zdrowa jest dana żywność oraz powiadomień o tym, że czas ruszyć d… cztery litery, bo już za długo siedzimy przy biurku.

Sama aplikacja współpracuje z Androidem od wersji 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Program jest bezpłatny. Bransoletka jest już w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Europie. Twórcy appki powiedzieli, że na razie nie planują wersji na BlackBerry 10 lub Windowsa Phone.

Źródło: Wired

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o