Nowa AutoMapa 3.8 trafiła do App Store

Na iPhone’ach i iPadach można już instalować nową wersję AutoMapy. Odświeżona edycja została oznaczona symbolem 3.8 i przyniosła kilka nowości, wśród których znajdziemy między innymi nowego asystenta pasa ruchu oraz oczywiście zaktualizowane mapy całej Europy.

Twórcy AutoMapy zapewniają, że nowe mapy w specyfikacji 1304 są najlepszym i najaktualniejszym obrazem dróg w Polsce i Europie. Zostały one zaktualizowane od prawie 3 tysiące planów nawigacyjnych miast i miejscowości, dzięki czemu ich łączna liczba dobiła do poziomu 61 tys. Jednocześnie użytkownik ma dostęp do ponad 3,2 milionów punktów POI.

automapa-iphone

W nowej wersji w pewien sposób połączono też dwa widoki – 2D oraz 3D. Wcześniej, tylko w pierwszym z nich była dostępna informacja o natężeniu ruchu. Od teraz funkcja ta jest także dostępna w wersji trójwymiarowej, w której możemy zobaczyć budynki z ponad 1000 miast Polski i Europy.

Kolejnym usprawnieniem jest także nowy Asystent Pasa Ruchu, który informuje kierowcę o tym, który pas ruchu powinien zająć, np. na skrzyżowaniu lub rondzie.

Sama aplikacja kosztuje w App Store 0,89 euro. Po jej zakupie mamy dostęp do 7 dni próbnych. Po tym okresie trzeba wykupić abonament na określony czas. Ceny są chwilowo obniżone, ponieważ AutoMapa obchodzi swoje 10-lecie.

Źródło: Media2

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o