Aplikacje mobilne: najważniejsze w tym tygodniu (21.07-27.07)

Miniony tydzień minął nam przede wszystkim pod znakiem premiery jednej z najważniejszych gier na systemy mobilne, czyli Modern Combat 5. Jednak nie zabrakło innych, równie ciekawych informacji. Tradycyjnie już zbieramy je w jednym miejscu. Oto zestawienie najważniejszych wiadomości z ostatniego tygodnia.

Najlepsza aplikacja do Twittera? Ta jest lepsza niż oficjalna

Jeśli szukasz dobrej aplikacji do Twittera na Windows Phone lub Windows 8 w trybie Metro, to wybór może być tylko jeden. Zobacz, która appka jest naszym zdaniem najlepsza do przeglądania tzw. ćwierkacza.

Użytkownik Androida konta użytkownik iOS – kto jest lepszy?

Serwis App Annie przygotował ciekawy raport na temat systemów mobilnych iOS oraz Android. Sprawdzono między innymi, ile użytkownicy zielonego robota i nadgryzionego jabłka instalują przeciętnie na swoich telefonach aplikacji i jak wiele pieniędzy na nie wydają. Jak myślicie, kto wygrał?

Facebook wprowadza nową funkcję – Save

Najpopularniejszy serwis społecznościowy – Facebook – wzbogacił się o nową funkcję o nazwie Save. Została ona już udostępniona wszystkim użytkownikom, aby na później mogli zapisać najbardziej interesujące ich materiały z newsfeeda.

Microsoft rozpoczyna aktualizacje aplikacji systemowych Windows Phone

Dość niespodziewanie Microsoft zaktualizował w tym tygodniu kilka aplikacji systemowych, w tym „Oszczędzaj baterię”. Co ciekawe, zrobił to nie poprzez aktualizację całego OS-a, a przez sklep z aplikacjami, tak samo, jak Google robi to w przypadku swoich programów mobilnych. Idzie nowe!

Pobierz Sklep Google Play 4.9.13

Google wprowadza nowy Google Play w wersji 4.9.13 z Material Design. U nas znajdziecie dokładny opis wszystkich nowości oraz plik APK do pobrania aplikacji, jeśli nie chcecie czekać na oficjalną aktualizację.

Debiutuje Modern Combat 5 Blackout na Windows Phone, Androida oraz iOS

No i stało się! W końcu pojawiła się jedna z najbardziej oczekiwanych gier mobilnych tego roku. Mnóstwo trybów, gra sieciowa przeciwko innym graczom, cztery klasy postaci – to tylko kilka elementów nowej strzelanki.

Instagram Bolt – nowy konkurent dla Snapchata?

Każdy chce mieć swojego konkurenta dla Snapchata. Facebook ma już Slingshot, a teraz najwyraźniej będzie miał jeszcze Bolta, stworzone przez pracowników Instagrama, który przecież należy do Marka Zuckerberga i spółki. Czy ma to sens? A czy to tak naprawdę ważne?

Live Lock Screen – aplikacja, która zmieni ekran w Windows Phone

Posiadacze Windows Phone w końcu doczekali się aplikacji, która zmienia wygląd ekranu odblokowywania telefonu. Co ważne, została ona stworzona przez sam Microsoft. Na razie jest w wersji Beta, więc lepiej na nią uważać.

Zdjęcie główne: Jason A. Howie / Foter / Creative Commons Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o