Najważniejsze wydarzenia z minionego tygodnia (12-18 stycznia 2015)

Wracamy do naszych cotygodniowych podsumowań minionych 7 dni. A w tym tygodniu działo się naprawdę sporo i to we wszystkich, najważniejszych systemach mobilny – Androidzie, Apple iOS oraz Windowsie Phone. Sprawdź, czy nie ominęły cię najważniejsze informacje na temat aplikacji z minionego tygodnia!

Newsletter Appki.com.pl

Wystartowaliśmy z naszym newsletterem. Będzie on wysyłany raz w tygodniu (w niedzielę). Jeśli chcecie się zapisać, to formularz znajdziecie na specjalnie utworzonej podstornie.

Aktualizacja Windows Phone 8.1 Update 2 anulowana?

Według najnowszych plotek Microsoft zrezygnował z aktualizacji Windows Phone 8.1 Update 2, która miała się wkrótce ukazać. Winny temu na być Windows 10. Więcej dowiecie się z naszego tekstu.

Siri po polsku

Tak, najprawdopodobniej w najbliższej aktualizacji systemu iOS doczekamy się obsługi języka polskiego w tym asystencie głosowym. Więcej w naszym tekście.

Samsung TouchWiz przejdzie ogromną zmianę

Koniec z przeładowaną nakładką Samsunga z mnóstwem aplikacji, dodatków i funkcji. TouchWiz w Galaxy S6 ma być szybki, lekki i oszczędny. Szczegóły znajdziecie w naszym tekście.

Falcon Pro 3 coraz lepszy

Aplikacja Falcon Pro 3 nie spotkała się z miłym przyjęciem użytkowników. Na szczęście deweloper szybko wziął się za poprawki. Przeczytajcie nasz tekst na ten temat.

Nowe Mapy Google

Mapy Google zostały wzbogacone o nową funkcję – udostępnianie trasy. Szczegóły tutaj.

Debiut Adobe Lightroom Mobile

Na urządzeniach mobilnych zadebiutował jeden z najlepszych programów do obróbki zdjęć, czyli Adobe Lightroom. Przeczytajcie naszą recenzję aplikacji.

Zomato w Polsce

W końcu w Polsce zadebiutował najpopularniejszy serwis z rekomendacjami na temat restauracji, barów, jadłodajni i klubów. Mowa oczywiście o Zomato. Nie zabrakło także aplikacji mobilnych, a my sprawdziliśmy wersję na Androida.

Dziwny patent Apple

Apple chce trzymać w chmurze odciski palców swoich użytkowników. Szokujące? Tak, nas też to zdziwiło, co postanowiliśmy stanowczo wyrazić w felietonie na ten temat.

Windows 10 dla smartfonów na zdjęciach

Wyciekły rzekome zdjęcia Windowsa 10 dla smartfonów. Zobacz, jak ma się prezentować najnowsza, mobilna wersja kafelków Microsoftu.

Zdjęcie główne: Highways Agency / Foter / Creative Commons Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o