Angry Birds Star Wars II zadebiutowało (wideo)

Angry Birds Star Wars II

Rovio obiecało, że gra Angry Birds Star Wars II zadebiutuje 19 września. Tymczasem deweloper nas zaskoczył i gra pojawiła się w Google Play, App Store i Windows Phone Marketplace już wczoraj, czyli 18 września. Zatem grajmy we wściekłe ptaki!

Angry Birds Star Wars II to jak do tej pory największa gra w uniwersum wściekłych ptaków. Znajduje się w niej aż 30 grywalnych postaci. Jednak co najbardziej innowacyjne, możemy wybrać po której stronie mocy staniemy – jasnej, czyli Jedi czy też ciemnej, czyli Sithów. Coś czuję, że mrok we mnie wybierze tą drugą. Tylko najpierw trzeba zdobyć 20 gwiazdek, aby odblokować tą możliwość.

Jak zwykle w sklepie Play są do pobrania dwie wersje Angry Birds Star Wars II. Pierwsza jest darmowa, ale zawiera reklamy. Druga jest płatna, ale oczywiście owych reklam tam nie uświadczymy. Cena nie jest wysoka, bo to zaledwie niecałe 4 złote (dokładnie 3,98 zł), więc jeśli ktoś nie lubi, jak coś mu się w rogu wyświetla i przeszkadza w grze, to chyba warto. Wersje na iOS oraz Windows Phone są tylko płatne. Poniżej linki do pobrania gry:

Angry Birds Star Wars II (Android)

Angry Birds Star Wars II Free (Android)

Angry Birds Star Wars II (iOS)

Angry Birds Star Wars II (Windows Phone)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o