Już można pobierać Assassins Creed na Androida oraz iOS

Dokładnie 11 września tego roku pisałem o tym, że na Androidzie oraz iOS pojawi się gra z serii Assassin’s Creed. Dzisiaj nastąpił ten historyczny moment i każdy posiadacz urządzenia z zielonym robotem lub nadgryzionym jabłkiem może wcielić się w pirata.

Tak, dokładnie… w pirata, bo właśnie o tym jest mobilna gra Assassin’s Creed, której podtytuł brzmi Pirates. Jeśli liczycie na bieganie po budynkach, efektowne skoki i pojedynki z żołnierzami czy też piratami, to możecie się lekko rozczarować.

assassins-creed-pirates-2

Nowy tytuł od Ubisoftu jest czymś w rodzaju strategii. Wcielamy się w pirata, walczymy w bitwach morskich z innymi statkami, kupujemy, sprzedajemy i tak dalej. To bardziej uzupełnienie głównej gry lub też miły dodatek dla fanów serii niż rzeczywisty Assassin’s Creed. Producent wyraźnie stara się zarobić trochę grosza na znanej marce.

Gra nie jest niestety darmowa. Jej cena to prawie 20 zł, co – jak na grę mobilną – nie jest wartością niską. Poniżej macie oczywiście linki do Google Play oraz App Store.

app-store

google-play-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o