Nowe Call of Duty Strike Team na iPada i iPhone’a

Call of Duty Strike Team iOS

Activision wydało nową grę z serii Call of Duty o podtytule Strike Team. Tytuł został przygotowany przez studio The Blast Furnance z myślą o urządzeniach z systemem iOS, a więc iPadzie oraz iPhonie.

Gra łudząco przypomina świetny tytuł komputerowy sprzed lat, czyli Commandos. Gracz steruje grupką czterech żołnierzy, z których każdy ma indywidualne umiejętności, inne uzbrojenie, a przede wszystkim zdobywa doświadczenie niezależnie od swoich kompanów. Między każdą z misji można ulepszyć swoich żołnierzy albo poprzez kupienie lepszego wyposażenia, albo kupienie nowych umiejętności.

Call of Duty Strike Team iOS

Co ciekawe, gra łączy w sobie widok od góry, znany ze strategii lub wspominanego już Commandos, z tradycyjnym widokiem z pierwszej osoby. Gracz w każdej chwili może się przełączać pomiędzy poszczególnymi trybami i przechodzić grę w taki sposób, jaki najbardziej mu odpowiada.

W widoku z pierwszej osoby możemy sterować tylko jednym żołnierzem i ewentualnie wzywać pozostałych do miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Widok od góry pozwala na poruszanie się jednocześnie całym oddziałem.

Call of Duty Strike Team iOS

W Call of Duty Strike Team dostępne są dwa tryby – dla jednego gracza i survival, w którym trzeba jak najdłużej wytrzymać zmasowany napór przeciwników.

Gra jest dostępna na iPhone’a 4S i 5 oraz iPada od drugiej generacji. Jej cena w App Store to aktualnie 5,99 euro.

źródło: MyApple

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o