ASVA The Monkey – sympatyczna, polska gra na Androida

Asva the monkey

Polska spółka MicroLizard zaprezentowała swoją pierwszą grę na system operacyjny Android – ASVA The Monkey. Chwilę w nią pograłem i muszę przyznać, że to naprawdę sympatyczny tytuł. Nie jest to jednak platformówka, a gra logiczna.

Głównym bohaterem gry – jak łatwo się domyślić – jest małpka o imieniu Asva. Pewnego dnia zauważa ona dziwny błysk i zostaje wciągnięta przez tajemniczy obiekt i ląduje na dziwnej wyspie. Od tego momentu zadaniem gracza jest poprowadzenie bohatera przez kolejne poziomy.

asva-the-monkey-chmury

Zadanie gracza jest bardzo proste – musi on przeskoczyć Asvą po wszystkich kafelkach na planszy, a na końcu zebrać magiczny klejnot. Oczywiście skakać można tylko w górę, dół, prawo i lewo. Nie jest możliwe przemieszczanie się na skos. Mówiąc w skrócie – trzeba znaleźć odpowiednią drogę do mety, na której znajduje się wspominany kryształ. Oczywiście wszystko jest oceniane, nawet czas pokonania danego poziomu. Dlatego, jeśli chcecie dostać najwyższą notę, trzeba nie tylko być dokładnym, ale też szybkim.

asva-the-monkey-wulkaniczna-wyspa

W grze znajdziemy sześć różnych światów: las, wodospad, krainę mrozu, wulkaniczną wyspę, chmury oraz kryształową grotę. Każda z nich kryje kilkanaście poziomów i w sumie gracz będzie miał do pokonania aż 90 plansz. Oprócz tego do wyboru są trzy tryby gry – przygoda, przetrwanie i bez końca.

Na razie pograłem tylko chwilę, ale pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Gra na ciekawą, trójwymiarową grafikę, jest kolorowa i sympatyczna. Można ją kupić w Sklepie Google Play w cenie 2,99 złotych. Ja pobawią się nią kilka dni i przyszykuję jej recenzję. Poniżej oczywiście link do pobrania (klikajcie w obrazek):

google-play-store

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o