Za tydzień zadebiutuje Infinity Blade III (wideo)

Infinity Blade III

Infinity Blade to jedna z najbardziej znanych serii gier na system iOS. Dwie pierwsze części przyniosły twórcom kilkadziesiąt milionów dolarów zysku. Nic dziwnego, że właśnie została zapowiedziana trzecia część, która pojawi się w App Store już w przyszłym tygodniu.

Gra pojawia się w sklepie z aplikacjami dokładnie 18 września, czyli tego samego dnia, w którym zadebiutują nowe iPhone’y. Trzecia część cyklu przyniesie kilka zmian i nowości. Po pierwsze, w końcu mamy otrzymać ciekawą fabułę, która będzie się rozwijać wraz z naszymi postępami. Nie bez znaczenia jest także to, że gracz będzie miał do wyboru zarówno męską, jak i żeńską wersję głównego bohatera.

Oczywiście deweloper zadbał także o to, aby gra nie była liniowa i dlatego odda nam do dyspozycji alternatywne ścieżki do wyboru i jeszcze większy świat do eksploracji. Nie zabraknie też lepszej grafiki i nowych przeciwników, np. ogromnego smoka. Poza tym Infinity Blade III ma wspierać najnowszy procesor A7, ale nie wiadomo, co dokładnie ma to oznaczać. Tym bardziej, że gra ma działać na iPhone’ach od modelu 4 i iPada od drugiej generacji.

Infinity Blade III na iOS ma kosztować 6,99 dolarów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o