Będzie rozszerzenie do Plants vs Zombies 2? (wideo)

Plants vs Zombies 2

Gra Plants vs Zombies ma wielu fanów na całym świecie, a niedawno wydana druga część okazała się największym hitem w historii mobilnych gier od Electronic Arts. Nie powinno więc nikogo dziwić, że deweloper – PopCap – już najprawdopodobniej pracuje nad rozszerzeniem do tego tytułu. Na to wskazywałbym teaser opublikowany na kanale YouTube.

Film nie zdradza zbyt wiele informacji. Możemy na nim zobaczyć jedynie sympatycznego zombie, który stoi po środku pola i coś kombinuje z jakimś narzędziem (sekatorem lub jaką kosą). Po chwili kamera zaczyna wznosić się w górę, dzięki czemu najpierw możemy zobaczyć „narysowany” w zbożu okrąg, a później całą „twarz” zombie.

Teaser wyraźnie nawiązuje do kręgów w zbożu, które z kolei jednoznacznie kojarzą się z kosmitami. Czyżby PopCap i Electronic Arts szykowali nowe plansze w kosmosie? A może przeciwnika roślinek będą zombie UFO albo po prostu zielone ludki z innej planety? Chciałbym znać odpowiedź na to pytanie. Wiadomo, że coś się szykuje, ale jeszcze nie wiadomo, co dokładnie. Na razie pozostaje nam jedynie czekać na więcej szczegółów.

Jeśli chodzi o samą grę, to jest naprawdę piekielnie wciągająca, więc polecam Wam ją na długie, jesienne wieczory, które – patrząc za okno – powoli się zbliżają. Możecie ją pobrać z App Store. Wkrótce powinna także zostać udostępniona wersja na Androida.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o