Genialna aplikacja! Możesz wkręcić znajomych i najbliższych (wideo)

Mówią, że są aplikacje do wszystkiego. Pewnie jest w tym sporo prawdy. Są też takie aplikacje, dzięki którym możemy wkręcić swoich znajomych, rodzinę i najbliższych. Ta jest po prostu genialna w swojej prostocie, a jednocześnie pozwala wykręcić całkiem niezły żarcik. Sami sprawdźcie!

Owa aplikacja nazywa się „Dude, your car!”, czyli po prostu „Stary, twój samochód!”. Sam dzisiaj wykręciłem dzięki niej niezły kawał. Oto co musisz zrobić.

Na początek potrzebujesz zdjęcie swojego samochodu, najlepiej od boku albo od przodu. Fotkę zapisujesz w pamięci telefonu i włączasz aplikację. Teraz do wyboru jest kilka różnych wariantów. Dzięki aplikacji możemy zmienić zdjęcie normalnego samochodu w płonący wrak, ale jest to dość trudne. Ciężko dopasować odpowiedni efekt, aby wyglądał wiarygodnie. Dużo łatwiejsze jest stworzenie wgniecenia w masce, czy też z boku samochodu. Na dodatek efekt jest naprawdę niezły.

W aplikacji wybieramy efekt „zęby” (niestety, automatyczne tłumaczenie nie jest zbyt dobre), importujemy zdjęcie naszego auta, a następnie wybieramy odpowiednie wgniecenie. Kolejne kroki to już tylko dopasowanie rozmiaru danego uszkodzenia i kliknięcie w magiczną różdżkę, która sprawi, że efekt będzie wyglądał rewelacyjnie.

1422696610381

Gdy już skończymy, to wystarczy zapisać fotkę i wysłać znajomym. Sprawdziłem na kilku osobach i wszyscy dali się nabrać. Zresztą sami zobaczcie:

Aplikację „Dude, your car!” możecie pobrać za darmo ze Sklepu Google Play (Android) lub Apple App Store (iOS):

google_play

apple_store

Zdjęcie: nosha / Foter / CC BY-SA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o