Nowe Gry Google Play 2.0 (plik APK)

Jeśli myśleliście, że ostatnia aktualizacja Usług Google Play zmieniła także Gry Google Play to – tak samo, jak ja – byliście w błędzie, a przynajmniej częściowo. Okazuje się, że „wyszukiwarkowy gigant” zamierza całkiem osobno aktualizować aplikację odpowiedzialną za gry na system Android. Właśnie przyszła pora na Gry Google Play w wersji 2.0.

Na niedawnej konferencji Google I/O zapowiedziano kilka zmian w samym systemie Android, jak i aplikacji Gry Google Play. Miały się pojawić między innymi „wyzwania”, które pełniłyby rolę czegoś w rodzaju dodatków do gier oraz poziomy doświadczenia poszczególnych graczy. I owszem, pojawiły się, ale jeszcze nie w swojej finalnej formie. Ta będzie dostępna dopiero po aktualizacji aplikacji Gry Google Play do wersji 2.0, która właśnie jest udostępniania użytkownikom.

Pierwsza miana dotyczy skrzynki z wiadomościami, która została podzielona na trzy sekcje – zaproszenia, prezenty oraz wyzwania. Dzięki temu mamy większy porządek w aplikacji, więc to jak najbardziej słuszny kierunek.

Kolejna zmiana dotyczy interfejsu. Po pierwsze, z bocznego menu aplikacji Gry Google Play zniknie zakładka Sklep, która zostanie zastąpione przez Explore (odkrywaj). Po drugie, w zakładce „Moje gry” wyświetlają się mniejsze ikonki, dzięki czemu na liście mieści się więcej tytułów. Po trzecie, dokładnie to samo stało się listą znajomych graczy, przy zdjęciach których pojawia się także ich poziom doświadczenia.

Nie są to wielkie zmiany, ale na pewno przydatne. Aktualizacja jest już udostępniania przez Google, ale – jak to w zwyczaju Androida – transzami, co oznacza, że jedni mogą już ją mieć, a inni muszą poczekać na swoją kolej. Jeśli nie należycie do zbyt cierpliwych, to poniżej podaje linki do pobrania pliku APK, który jest całkowicie bezpieczny.

AndroidFileHost Mirror

ZippyShare Mirror

MediaFire Mirror

źródło: Android Police

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o