Ważna aktualizacja Subway Surfers

Bardzo popularna i lubiana między innymi przeze mnie gra – Subway Surfers – właśnie doczekała się dość ważne aktualizacji, przede wszystkim z perspektywy użytkowników Windows Phone.

Przede wszystkim, co należy podkreślić już na samym początku, aktualizacja dotyczy wersji na systemy Android oraz Windows Phone. Pierwsze, co na pewno rzuci się Wam w oczy, to zupełnie nowa lokalizacja – Paryż. Poza tym przygotowano kilka mniejszych usprawnień, jak chociażby nowa deska sc-fi, która potrafi się teleportować.

Jednak, co najważniejsze, posiadacze słabszych telefonów z Windows Phone w końcu też będą mogli się cieszyć grą. Wcześniej wymagała ona 1 GB pamięci RAM, a po aktualizacji da się ją zainstalować i spokojnie grać także na urządzeniach z 512 MB RAM-u. To spora i bardzo ważna aktualizacja, która z pewnością jest też na rękę deweloperowi, który ma po prostu większą bazę potencjalnych graczy, którzy być może zdecydują się wydać trochę pieniędzy na zakupy wewnątrz aplikacji.

Cieszy też fakt, że aktualizacja na Windows Phone pojawiła się w tym samym czasie, co na Androidzie. To pokazuje, że twórcy gier i programów mobilnych coraz częściej pamiętają o miłośnikach mobilnych kafelków.

Grę Subway Surfers możecie pobrać za darmo ze Sklepu Google Play lub Windows Phone Store.

Źródło: Android Central, WPCentral

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o