Tak ma wyglądać centrum powiadomień w Windows Phone 8.1?

Windows Phone 8

Nie od dzisiaj wiadomo, że system Windows Phone po aktualizacji do wersji 8.1 ma otrzymać centrum powiadomień. Teraz już wiemy, jak może ono wyglądać, bowiem do sieci wyciekła pierwsza fotografia nowej funkcji mobilnych kafelków.

Zdjęcie pojawiło się na XDA forum. Zamieścił je jeden z użytkowników, który twierdzi, że fotografię znalazł w pamięci swojego telefonu – Nokia Lumia 620. Powiedzmy sobie szczerze – ta historia nie brzmi zbyt wiarygodnie.

Na zdjęciu widać, że z jednego z kafelków zostało utworzone owe źródło powiadomień, które po prostu wyświetla, ile aktualnie jest notyfikacji. Co ciekawe, lekkiemu liftingowi zostały także poddane, znajdujące się na samej górze ikonki (dodano np „gwiazdkę”, która również informuje o powiadomieniu), co z kolei pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami na temat aktualizacji Windows Phone 8.1.

Windows Phone 8.1

Prawda jest taka, że na ten moment nie da się jednoznacznie określić czy zdjęcie jest prawdziwe. Jeśli jest to tzw. fake, to jego twórca z całą pewnością zadbał o najmniejsze nawet szczegóły. Jedno jest pewne – źródło powiadomień pojawi się w Windows Phone 8.1. Pozostaje nam poczekać do początku 2014 roku, kiedy to Blue ma zagościć na telefonach z mobilnymi kafelkami.

źródło: XDA
za: WPCentral

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o