Telefony na abonament w Orange – najnowsze smartfony Oppo

Ze smartfonów Oppo korzystają użytkownicy na całym świecie, ale na polskim rynku marka debiutowała dopiero na początku tego roku. Telefony Oppo dostępne są już w ofercie Orange na abonament.

Smartfony Oppo w Polsce

Urządzenia marki Oppo pojawiły się na polskim rynku w styczniu 2019 roku, jednak Oppo Electronics Corporation jest firmą z długoletnią tradycją – produkcją sprzętu elektronicznego zajmuje się od 2001 roku.

Oppo znane jest z konsekwentnego rozwijania technologii fotografii mobilnej – firma jako pierwsza udostępniła użytkownikom telefony z przednim aparatem fotograficznym wyposażonym w matrycę o wysokiej rozdzielczości – 5 Mpix, a później – 16 Mpix. Stworzyła również rozwiązanie znane jako 5x Dual Camera Zoom, które pozwalało wykonywać wysokiej jakości zdjęcia z wykorzystaniem pięciokrotnego przybliżenia.

Ciągły rozwój przekłada się na doskonałe wyniki sprzedażowe firmy. W 2017 roku Oppo uplasowało się na czwartej pozycji w rankingu firm posiadających największe udziały w sprzedaży smartfonów na świecie. Dziś liczba użytkowników smartfonów tej marki przekracza 200 milionów.

Telefon na abonament w Orange

W szerokiej ofercie smartfonów dostępnych w sklepie internetowym Oragne, znajdują się najnowsze telefony Oppo: Oppo RX17 Pro, Oppo RX17 Neo, Oppo AX7, Oppo Find X. Co oferują poszczególne modele?

Oppo RX17 Pro ukryty we wnętrzu telefonu ośmiordzeniowy procesor Qualcomm  Snapdragon 710 oraz 6 GB pamięci RAM gwarantują płynną i stabilną pracę nawet najbardziej zaawansowanych aplikacji. Ponadto użytkownicy mają do dyspozycji 128 GB wbudowanej pamięci. Telefon wyposażony jest w dwa aparaty – przedni (obiektyw 25 Mpix) i tylny, który wykorzystuje aż trzy obiektywy: główny (12 Mpix) z podwójną przesłoną (f/1.5 i f/2.4), obiektyw do wykrywania głębi (20 Mpix) oraz TOF (do odbierania światła podczerwonego). Telefon oferuje także funkcję stabilizacji obrazu i tryb Ultra Night Mode – dzięki temu smartfon wykonuje wyraźne, pełne szczegółów zdjęcia nawet w najtrudniejszych warunkach.

Oppo RX17 Neo to telefon wyposażony w zaawansowane, wydajne podzespoły – ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 660 oraz 4 GB pamięci RAM. Wewnętrzna pamięć 128 GB może być rozbudowana za pomocą karty SD o kolejne 256 GB. Smartfon obsługuje najnowszy standard komunikacji ‒ Bluetooth 5.0, który umożliwia błyskawiczną komunikację z innymi urządzeniami, wygodne przesyłanie danych i streamowanie multimediów.Oppo RX17 Neo oferuje aż 16 trybów fotografowania – w tym innowacyjny tryb portretowy, który wspomagany jest przez technologię AI.

Oppo Find X oferuje użytkownikom panoramiczny ekran o przekątnej 6,42 cala i proporcjach 19,5:9. Dzięki technologii AMOLED – Panoramic Arc Screen wyświetlany w rozdzielczości FullHD+ obraz zachwyca jakością i szczegółowością. Ekran zajmuje aż 93% powierzchni przedniego panelu – jest to możliwe dzięki wykorzystaniu wysuwanych obiektywów, ukrytych we wnętrzu telefonu. Tylny aparaty wyposażony jest w jasną przysłonę f/2.0, która umożliwia wykonywanie efektownych zdjęć nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Płynne działanie zainstalowanych na telefonie aplikacji zapewnia ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845 oraz 8 GB pamięci RAM.

Oppo AX7 sprosta oczekiwaniom osób, które szukają telefonu z wytrzymałą baterią. Smartfon wyposażony jest w wydajny akumulator o pojemności 4230 mAh, który pozwala korzystać z telefonu bez konieczności częstego ładowania. Telefon oferuje panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala, który doskonale sprawdza się podczas oglądania filmów czy grania. Stosunek boków wynoszący 19,5:9 umożliwia optymalne wykorzystanie całej powierzchni ekranu.

Telefony Oppo na abonament

W ofercie Orange na abonament opłata za urządzenie rozkładana jest na raty i doliczana do comiesięcznego rachunku. Smartfony Oppo dostępne są w czterech planach abonamentowych:

  • Plan Komórkowy Podstawowy – nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne, internet mobilny: 2 GB;
  • Plan Komórkowy Standardowy – nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne, internet mobilny: 5 GB;
  • Plan Komórkowy Optymalny – nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne, internet mobilny: bez limitu GB;
  • Plan Komórkowy Wzbogacony – nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne, internet mobilny: bez limitu GB;

Telefony Oppo na abonament znajdziesz w sklepie internetowym Orange: https://www.orange.pl/sklep?&offerType=VOICE&loyalty=24&processType=ACTIVATION&serviceplan=MOB_PO_5700_6061_7342#.

Materiał partnera!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o