Nowa gra z Minionkami już w Sklepie Google Play i Apple App Store

W Google Play pojawiła się dzisiaj nowa gra studia Electronic Arts. Głównymi bohaterami tytułu są uwielbiane ostatnio Minionki. Wszystko przez jednego z nich, który na wakacyjnym rejsie doprowadza do katastrofy i żółte stworki lądują na bezludnej wyspie.

No i w tym momencie rozpoczyna się zabawa. Mała bezludna wyspa, mnóstwo Minionków i do wykorzystania tylko to, co oferuje skromna przyroda. Zaczynamy powoli, ale naszym celem jest zbudowanie prawdziwego raju. Dlatego też gra nazywa się Minions Paradise (raj dla Minionków).

Co ciekawe w grze zobaczymy nie tylko żółte stworki, ale także znanych z filmów złoczyńców. Celem gracza jest nie tylko zbudowanie wspaniałej i szczęśliwej społeczności, ale także przeciwstawienie się ohydnym typkom.

minion-paradise-1

Minions Paradise to nic innego, jak ekonomiczna gra, w której chodzi o budowanie miasta. Pełno jest takich tytułów na urządzenia mobilne, np. Rise of Berk, które mieliśmy okazję recenzować. Jednak Minions Paradise ma szansę wybić się spośród dziesiątek lub nawet setek innych produkcji. Jak? Wystarczą same Minionki, które są przecież niezwykle popularne. Mam tylko nadzieję, że gra nie będzie po czasie atakowała nas mikropłatnościami, bez których ciężko będzie o jakiś postęp. Nie oszukujmy się – mikropłatności na pewno będą, ale nie muszą być tak uciążliwe, jak np. w Need For Speed No Limits, prawda?

Minion Paradise możecie pobrać za darmo ze Sklepu Google Play oraz Apple App Store:

google_play

apple_store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o