Oto najlepsze aplikacje i gry 2015 roku na Androida

Powoli zbliża się koniec 2015 roku. Czas podsumowań i przewidywań na kolejne lata. Już dzisiaj Google wybrał najlepsze gry i aplikacje na Androida. Lista jest dość długa, ale raczej trudno z nią dyskutować. Wybranych zostało wiele tytułów, które po prostu zasługują, aby się tam znaleźć.

Oczywiście wybór nie jest do końca sprawiedliwy, bo na liście znajdują się 2 pozycje od Google – Zdjęcia Google oraz Tłumacz Google. Na szczęście nawet te decyzje można zrozumieć, bo obie aplikacje przeszły w tym roku spore zmiany. Poza tym na liście najlepszych appek 2015 roku znajdują się między innymi: Skype, Word, Twitch, Retrica, Dubsmash, SwiftKey, Tapety HD oraz Nova Launcher. Pełną listę wraz z linkami znajdziecie na specjalnie stronie w Sklepie Google Play.

Jeszcze bogatsza jest lista najlepszych gier na Androida w 2015 roku. Została ona podzielona na gatunki: rekreacyjne, sport i wyścigi, akcja i przygoda, gry zręcznościowe, gry strategiczne, łamigłówki, gry fabularne oraz gry niezależne. Jest także lista po prostu najlepszych gier 2015 roku. Znajdują się na niej takie pozycje, jak: Clash of Clans, Piano Tiles 2 (Don’t Tap…2), Roll the Ball (slide puzzle) oraz Smashy Road: Wanted. Pełną listę znajdziecie w Sklepie Google Play.

A jakie gry i aplikacje Waszym zdaniem zasługują na miano najlepszych na Androida w 2015 roku?

Zdjęcie: eleZeta / Foter / CC BY-ND

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o