Oto Nexus 6! (zdjęcia)

Evan Blass, znany pod pseudonimem @evleaks już od jakiegoś czasu nie zajmuje się przeciekami. Zrezygnował z powodu choroby oraz tego, iż nie potrafił zmonetyzować swojej działalności. Nie znaczy to jednak, że od czasu do czasu nie może zarzucić nam jakimś ciekawym zdjęciem. Dzisiaj udostępnił pierwsze fotografie prasowe nadchodzącego Nexusa 6!

O Nexusie 6 wiemy już naprawdę sporo. W praktyce ma to być bardzo wydajny i duży smartfon (ekran o przekątnej 5,9 cala), zamknięty w obudowie Motoroli Moto X. Na tej podstawie możemy też stwierdzić, że fotografie prezentujące Nexusa 6 wyglądają na bardzo wiarygodne.

google-nexus-6-android-l

Oprócz samego wyglądu urządzenia, warto jeszcze zwrócić uwagę na ekran. Można na nim zobaczyć nowego Androida L, na co wskazują m. in. nowe przyciski na dolnej belce. Nie sposób też nie zauważyć nowej ikony Sklepu Play, nowej aplikacji do obsługi wiadomości (nie jest to Hangouts) i pogrupowane w foldery aplikacje od Google. Wszystko to pokrywa się z wcześniejszymi pogłoskami i doniesieniami, więc albo jest to bardzo dobrze dopracowana ściema, albo rzeczywiście mamy do czynienia z Nexusem 6.

Obojętnie która odpowiedź nie byłaby prawidłowa, na pewno jest to bardzo zbliżone urządzenie do tego, co zobaczymy – najprawdopodobniej – w ciągu 2 najbliższych dni.

źródło: Android Authority

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o