Rocky i Creed w Real Boxing 2 bydgoskiego Vivid Games

Real Boxing 2

Bydgoski deweloper gier mobilnych – Vivid Games – podpisał umowę z MGM Interactive na wykorzystywanie marek Creed oraz Rocky w planowanej grze Real Boxing 2. To bardzo duży krok dla naszej rodzimej firmy, która i tak radzi sobie już bardzo dobrze.

Umowa dotyczy zarówno najnowszego filmu Creed, którego premiera jest planowana na 25 listopada 2015 roku, jak i wszystkich wcześniejszych części Rocky’ego (Rocky I, Rocky II, Rocky III, Rocky IV, Rocky V i Rocky Balboa). To oznacza, że w grze najprawdopodobniej zobaczymy wszystkie znane postacie z filmów, w tym Apollo Creeda, Clubbera Langa, czy też Rosjanina Drago, którego grał Dolph Lundgren.

– W ocenie zarządu wykorzystanie marek Rocky i Creed w grze Real Boxing 2 może wpłynąć na przychody osiągane przez emitenta – czytamy w komunikacie.

To świetna informacja dla wszystkich fanów serii i w ogóle boksu. Pierwsza cześć Real Boxing była niezwykle udaną grą i nie ma powodów, aby sądzić, że druga odsłona nie będzie kontynuować tej tradycji. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na premierę gry.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o