Wyciekły zdjęcia nowego Google Play

Google Play

Wczoraj na Google+ pojawiły się zdjęcia nowego Google Play w wersji 4.0. Opublikował je Eileen Rivera, pracowniczka YouTube, a tym samym zatrudniona Google. Fotka szybko została usunięta, ale doskonale wiemy, że w sieci nic nie ginie.

Zrzut ekranu w dużym stopniu pokrywa się z tym, co mogliśmy zobaczyć kilka tygodni temu. Na samej górze fotografii, obok napisu Google Play, można zobaczyć miskę z kością. To najprawdopodobniej nawiązanie do terminu Dogfooding, którego Google używa do określania wewnętrzny beta testów. Tym samym można łatwo wywnioskować, że Eileen Rivera najprawdopodobniej nie powinna tego publikować. Na szczęście jak coś już pojawia się w sieci, to raczej z niej nie ginie.

Google Play 4.0

Widać także, że poszczególne działu sklepu otrzymały nowe ikonki. Są one bardzo oszczędne w formie, ale proste i niezwykle przejrzyste. Nie ma w nich efektów trójwymiarowych. Zamiast tego otrzymujemy czytelne, jednokolorowe znaki.

Pewnie niepokoi Was tzw. „pikseloza” w tle górnej belki. Nie martwcie się. Google najprawdopodobniej w ten sposób oznacza elementy, które jeszcze nie zostały ukończone.

No i to na razie wszystko, co możemy wywnioskować ze zdjęcia. Moim zdaniem nowe Google Play wygląda bardzo fajnie i z pewnością będzie jeszcze bardziej intuicyjne. Jedyną rzeczą, do której ma zastrzeżenia to fakt, że w Polsce cały czas nie są dostępne książki, muzyka, magazyny oraz filmy. Google czekamy!

Źródło: Google+

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o