Najważniejsze growe premiery z tego tygodnia – Android

Miniony tydzień obfitował w wiele premier gier na system Android. Kilku z nich naprawdę nie powinniście ominąć i właśnie dlatego powstał ten tekst. Zobaczcie najciekawsze premiery gier na Androida z minionego tygodnia (12-18 stycznia 2015).

WWE Immortals

wwe-immortals-recenzja (4)

Gra zadebiutowała raptem 2 dni temu, więc wciąż jest to dość świeży tytuł. To klasyczny przedstawiciel bijatyk, ale z największymi gwiazdami federacji WWE na czele. W grze można się wcielić w – Johna Cenę, Romana Reignsa, czy też Triple H. Nie jest to jednak wrestling. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, to przeczytajcie naszą recenzję.

google_play

Bear Winter

bear-winter-1

Bardzo wciągająca gra, w której chodzi tylko o to, aby… przetrwać. Ogień rozgrzewa i chroni przed zamarznięciem, żołędzie zwalczają głód, a strzały sprawiają, że jesteśmy gotowi na najgorsze. Koniecznie przeczytajcie naszą recenzję gry Bear Winter.

google_play

Gunslugs 2

Znacie Metal Slug? Lubicie Meta Slug? Wszyscy lubią Metal Slug! No to musicie też zagrać w Gunslugs 2, bo to bardzo podobny i równie wciągający tytuł. Nie chodzi o nic więcej, jak o rozwałkę. Do tego mamy jeszcze postacie, które wyglądają jak Rambo, czy też Mr. T z Drużyny A.

google_play

Flockers

Owce, przeszkody, krew, zniszczenie i świetna zabawa – to wszystko, co musisz wiedzieć o tej grze. Koniecznie wypróbuj. Zapomniałbym jeszcze dodać, że Flockers zostało stworzone przez twórców legendarny już Wormsów. Czy potrzebujesz dodatkowej rekomendacji?

google_play

Spoiler Alert

Pomyślałeś kiedyś, co by się stało, gdyby księżniczka została już uratowana, świat ocalony, wszystkie monety zebrane, a główny przeciwnik pokonany? Wtedy zazwyczaj gra się kończy, ale nie w Spoiler Alert. W tej grze chodzi o to, aby zacząć od końca, a skończyć na początku, czyli po prostu odczynić wszystko to, co zrobilibyśmy w trakcie normalne gry. Świetna zabawa gwarantowana!

google_play

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o