FIFA 14 zadebiutowała na iOS-a oraz Androida

FIFA 14 iOS

Kilka dni temu w App Store pojawiła się gra FIFA 14 od Electronic Arts. Dzisiaj najpopularniejsza na świecie piłka nożna zagościła także w Google Play. Jednak – co bardzo ważne – w wielu serwisach pojawiają się informacje, że jest ona darmowa. Niestety, nie jest to do końca prawdą.

Gra jest już dostępna w Google Play, ale jeszcze nie można jej pobrać. Jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie to możliwe. Być może stanie się to już za kilka godzin, a może dopiero jutro (wraz z amerykańską premierą) lub dopiero w piątek (europejska premiera). Pozostaje nam cierpliwie czekać.

FIFA 14 Android

Jedno jest pewne. W grze dostępnych będą: 33 ligi krajowe, 600 drużyn, 16 tysięcy zawodników oraz kilka wersji komentarza (angielska, francuska, włoska, niemiecka i hiszpańska). Gra pobiera aż 1,35 GB danych, więc trzeba zarezerwować sobie sporo miejsca na dysku smartfona lub tabletu. Do działania FIFY 14 konieczny jest Android w wersji co najmniej 2.3.3.

A jeśli chodzi o „darmowość” FIFY 14 zarówno w wersji na Androida oraz iOS, to owszem, jest to prawda, ale tylko w niewielkiej części. Samo pobranie gry ze sklepów jest darmowe. Ale wtedy będziemy mieli tylko wersję demonstracyjną. Aby odblokować pełną wersję gry, trzeba zapłacić 5,99 dolara. Poniżej linki do Google Play i App Store:

app-store

google-play-store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o