Minion Rush dostępne dla użytkowników Windows Phone

Jako użytkowniczka systemu Windows Phone 8 nie raz czułam się pomijana przez twórców aplikacji. Ale trzeba przyznać, że od jakiegoś czasu się to zmienia. Często widziałam u znajomych gry na Adroida, które sama chętnie bym używała ale niestety było to niemożliwe. Jedną z takich gier jest Minion Rush. Właśnie trafiła ona do sklepu Windows Phone.

Jest to przyrodnia siostra takich gier jak Temple Run czy Subway Surfers, stworzona przez zespół Gameloft. Podczas rozgrywki zbieramy banany oraz przedmioty bonusowe takie jak rakiety czy tarcze, omijamy przeszkody czy też walczymy z okrutnym Victorem. Dodatkowe punkty zbieramy poprzez wykonywanie poszczególnych misji , które polegają np. na przebiegnięciu konkretnego dystansu, zebraniu konkretnego przedmiotu czy zakupieniu bonusa w sklepiku. Za zebranie danej ilości punktów możemy zdobyć nowe stroje dla naszej postaci, przyśpieszacze czy też kolejne bonusy.

Podczas gry twórcy dali nam możliwość grania w dodatkowych lokacjach, jednak aby je odblokować należy ukończyć konkretne misje. Gra jest bardzo efektywna, gdyż w odróżnieniu od innych gier tego typu, podczas rozgrywki trasa zmienia przebieg – zwęża się i poszerza, kamera często zmienia położenie. Ciekawym rozwiązaniem w grze jest możliwość rzucenia wyzwania znajomym z Facebooka.

Gra jest darmowa, jednak gdy zechcemy ją sobie urozmaicić bądź ułatwić osiąganie kolejnych poziomów możemy skorzystać z mikropłatności. Poniżej link do pobrania Minion Rush na Windows Phone.

windows-phone-marketplace

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o