Darmowe Simsy na Windows Phone 8

Sims FreePlay Windows Phone 8

Sims FreePlay to nowa gra na Windows Phone. Łatwo się domyślić, że nie tylko są to Simsy od Maxis i Electronic Arts, ale na dodatek są darmowe. Usuwanie drabinek z basenu na smartfonie? Od teraz to możliwe.

Gra powstała specjalnie z myślą o mobilnym systemie operacyjnym od Microsoftu. Sims FreePlay jest rzeczywiście darmowe, ale to tzw. system freemium, w którym za sam tytuł nic nie płacimy, ale już w trakcie rozgrywki można dokonywać mikropłatności, które w jakiś sposób ulepszą lub przyspieszą grę. Poza tym, aby grać w mobilne Simsy, trzeba być przez cały czas połączonym z Internetem, ponieważ gra sprawdza swoją oryginalność.

sims-freeplay-windows-phone-8-5

Sama gra pozwala praktycznie na wszystko to, co możemy zrobić w jej komputerowej edycji. Oznacza to, że użytkownik może zbudować i wyposażyć dom swoich marzeń, wraz z basenem, prowadzić życie towarzyskie swojego Sima, brać śluby, mieć dzieci, dbać o zwierzęta, gotować, a nawet prowadzić grę w czasie rzeczywistym. Ten ostatni element to po prostu odzwierciedlenie naszego życia. Jeśli w normalnym świecie zapadnie noc, to tak samo stanie się w tym wirtualnym. Nasz Sim będzie też spał wtedy, kiedy my będziemy spać. Trochę to przerażające, ale gra umożliwia tego typu działania.

Grę można już pobrać ze sklepu Windows Phone. Do jej działania wymagany jest co najmniej 1 GB pamięci RAM. Poza tym upewnijcie się, że w trakcie pobierania Sims FreePlay na Windows Phone jesteście podłączeni do sieci WiFi, ponieważ to aż 3 GB danych do ściągnięcia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o