Zapisz się do newslettera Appki.com.pl

Blog z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. Rozwijamy się i chcemy być coraz lepsi, przede wszystkim dla Was – naszych czytelników. Możecie nas śledzić na Facebooku, Twitterze, Google+, czy też dodać do jednego z czytników RSS. Jednak wciąż brakował newslettera. Dzisiaj nadrobiliśmy te zaległości i właśnie możecie się zacząć zapisywać!

Newsletter Appki.com.pl będzie wysyłany raz w tygodniu – w niedzielę. Będzie czymś w rodzaju podsumowania tygodnia, a to oznacza, że znajdziecie tam najciekawsze teksty i informacje na temat świata mobilnego z ostatnich 7 dni.

Na ten moment nie przewidujemy codziennego newslettera, ale jeśli byłaby taka chęć z Waszej strony, to na pewno przemyślimy sprawę. Na razie chcemy wysyłać maila raz w tygodniu, aby niepotrzebnie nie zapychać Wam skrzynek.

Jak się zapisać do newslettera Appki.com.pl?

Bardzo łatwo! Formularz do zapisania się do newslettera znajdziecie po prawej stronie, zaraz pod „szukajką” naszej strony lub na specjalnie utworzonej podstronie. Wystarczy tylko podać swoje imię oraz adres e-mail i od razu zostaniecie dodani do listy. Oczywiście w każdej chwili możecie się wypisać, ale po co mielibyście to robić, prawda?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o