2015 rok na Appki.com.pl – podsumowanie

Wszyscy piszą podsumowania 2015 roku, więc ja też postanowiłem to zrobić. Był to bardzo dobry rok na Appki.com.pl chociaż wiem, że mógł być jeszcze lepszy. Ale przecież najlepiej uczymy się na błędach i dlatego wiem, że 2016 będzie dużo lepszy!

Rok 2015 to wiele „pierwszych razów” na Appki.com.pl. Przede wszystkim uruchomiłem kanał na YouTube. No i w sumie na tym temat filmów należałoby zakończyć, bo bardzo go zaniedbałem. Pojawiło się zaledwie kilkanaście filmów i to niesatysfakcjonującej mnie jakości. Zapewniam, że 2016 będzie pod tym względem dużo lepszy.

W minionych 12 miesiącach udało mi się także nawiązać pierwszą, dużą i to od razu całoroczną współpracę z dużą marką jaką jest Samsung. Ta współpraca trwać będzie do końca lutego 2016 roku i mam nadzieję, że uda się ją przedłużyć. W 2015 roku pojawiło się też kilkanaście tekstów sponsorowanych, spora reklama na stronie głównej, a nawet wideo sponsorowane. Mówiąc w skrócie – Appki.com.pl zaczęły na siebie zarabiać, a nawet przynosić bardzo sensowne zyski.

Jeśli chodzi o ruch, to absolutnie nie mam powodów do narzekania. W całym roku na Appki.com.pl weszło o 67 proc. więcej użytkowników niż rok wcześniej. Przełożyło się to na 44,5 proc. więcej odsłon i 71 proc. więcej sesji. To bardzo wysokie wzrosty, z którym chyba każdy byłby zadowolony. Ja również jestem, ale jednocześnie wiem, że to ogromne wyzwanie na rok 2016. Ale zamierzam mu sprostać. Skoro udało się raz, to na pewno uda się po raz drugi.

Jednocześnie wiem, że mogło być dużo lepiej. Dlatego też w 2016 roku zamierzam nieco zmienić podejście do bloga, a przede wszystkim pisać inne teksty. Ale o tym przekonacie się śledząc Appki.com.pl. Kończę też z zaniedbywaniem YouTube’a. Na pewno pojawi się dużo więcej filmów, które z czasem będą oferowały dużo lepszą jakość. To moja obietnica! Mam kilka pomysłów, które – mam nadzieję – Wam się spodobają.

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Damian JaroszewskiKonrad Błaszak - Kondux Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad Błaszak - Kondux
Gość

Gratulacje i powodzenia ;)

Damian Jaroszewski
Gość

Dzięki! Kiedy gramy w FIFĘ? :D

Konrad Błaszak - Kondux
Gość

Można jakoś wieczorem w tygodniu, tylko nie wiem czy mój internet będzie wystarczający. Grałem dwa razy z randomami i miałem film poklatkowy, a nie wiem czyja to wina. Można to jakoś sprawdzić?