2021 Walk to End Choroba Alzheimera zaplanowany na sobotę w Sutter Health Park w West Sacramento

Setki ludzi zgromadzą się w ten weekend w West Sacramento na spacer, który podniesie świadomość choroby Alzheimera i demencji. Rajd 2021 na rzecz zakończenia choroby Alzheimera odbywa się w sobotę rano. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do Stowarzyszenia Alzheimera na badania, opiekę i usługi wsparcia. Alexandra Castillo-Wisegerber ze Stowarzyszenia Alzheimera powiedziała, że ​​ludzie często wiedzą o utracie pamięci w chorobie Alzheimera, ale innym problemem związanym z chorobą są „czasami zmiany osobowości i zdolność do robienia rzeczy, które wcześniej robiłeś z łatwością”. Powiedziała, że ​​jej babcia zawsze robiła smaczną szarlotkę „a potem zaczęliśmy tu próbować czegoś innego”. „Chociaż bardzo trudno jest zobaczyć, jak ktoś bliski zmienia się w trakcie choroby, wierzymy, że istnieją sposoby, dzięki którym ludzie mogą dobrze żyć” – powiedział Castillo-Weisgerber. „Mamy grupy wsparcia dla osób, które są na wczesnym etapie, gdzie mogą łączyć się z tymi, którzy przechodzą przez coś podobnego” – powiedziała. . Członkowie rodziny mogą również znaleźć wsparcie poprzez grupy. Na sobotnim wydarzeniu ludzie przejdą od jednego do trzech mil wokół Sutter Health Park. Zachęcamy uczestników do rejestracji online, ponieważ rejestracja na stronie będzie ograniczona. Nie ma opłaty, ale ludzie są proszeni o darowiznę. Rajd rozpoczyna się o godzinie 10:15. Ludzie proszeni są o noszenie masek, a ludzie proszeni są o noszenie fioletu, oficjalnego koloru ruchu Alzheimera.

Setki ludzi zgromadzą się w ten weekend w West Sacramento na spacer, który podniesie świadomość choroby Alzheimera i demencji.

ten 2021 Spacer do końca choroby Alzheimera Zdarza się to w sobotę rano. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do Stowarzyszenia Alzheimera na badania, opiekę i usługi wsparcia.

Alexandra Castillo-Wisegerber ze Stowarzyszenia Alzheimera powiedziała, że ​​ludzie często wiedzą o utracie pamięci w chorobie Alzheimera, ale innym problemem związanym z chorobą są „czasami zmiany osobowości i zdolność do robienia rzeczy, które wcześniej robiłeś z łatwością”.

READ  CDC: 2% zakażeń „penetrujących” powoduje zgony wywołane przez COVID-19

Powiedziała, że ​​jej babcia zawsze robiła smaczną szarlotkę „a potem zaczęliśmy tu próbować czegoś innego”.

„Chociaż bardzo trudno jest zobaczyć, jak ktoś bliski zmienia się w trakcie choroby, wierzymy, że istnieją sposoby, dzięki którym ludzie mogą dobrze żyć” – powiedział Castillo-Weisgerber. „Mamy grupy wsparcia dla osób, które są na wczesnym etapie, gdzie mogą łączyć się z tymi, którzy przechodzą przez coś podobnego”.

Powiedziała, że ​​w tych grupach wsparcia ludzie mogą rozmawiać o swoich obawach lub o tym, jak sfrustrowani jest to, że nie mogą już prowadzić. Członkowie rodziny mogą również znaleźć wsparcie poprzez grupy.

Na sobotnim wydarzeniu ludzie przejdą od jednego do trzech mil wokół Sutter Health Park. Zachęcamy uczestników Aby zarejestrować się online Ponieważ rejestracja na stronie będzie ograniczona.

Nie ma opłaty, ale ludzie są proszeni o darowiznę.

Rajd rozpoczyna się o godzinie 10:15. Ludzie proszeni są o noszenie masek, a ludzie proszeni są o noszenie fioletu, oficjalnego koloru ruchu Alzheimera.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top