24-letnia Lorde wywołuje plotki o jej zaręczynach z chłopakiem z dyrektora muzycznego, Justinem Warrenem, lat 41

Coś nam powiedzieć? 24-letnia Lorde wywołuje plotki o jej zaręczynach z chłopakiem z dyrektora muzycznego, 41-letnim Justinem Warrenem, gdy popisuje się brylantem na imprezie Variety’s Power of Women w Los Angeles.


Bardzo prywatnie opowiada o swoim związku z 41-letnim dyrektorem muzycznym Justinem Warrenem.

Ale piosenkarka Kiwi Lorde w czwartek wywołała plotki, że może być zaręczona ze swoim beau.

24-letnia twórca hitów Royals pokazała oszałamiający szlif diamentowy na imprezie Variety’s Power of Women w Los Angeles.

Coś nam powiedzieć? W czwartek 24-letnia Lorde wywołała plotki o jej zaręczynach z chłopakiem z dyrektora muzycznego, 41-letnim Justinem Warrenem, prezentując pierścionek z brylantem na imprezie Variety Power of Women w Los Angeles.

Co za skała!  Wszystkie oczy były skierowane na olśniewający Pierścień Władcy na jej lewym palcu

Co za skała! Wszystkie oczy były skierowane na olśniewający Pierścień Władcy na jej lewym palcu

Na to wydarzenie, Lorde, prawdziwe imię to Ella Maria Lani, Yelich O’Connor, odwróciła głowy w dziwacznej jedwabnej sukience z nadrukiem grzyba, ale wszystkie oczy były skierowane na jej palec serdeczny.

Suknia Lorde była dopasowana i miała ogon syreny oraz dekolt w pelerynę.

Uzupełniła swój elegancki wygląd, zsuwając ciemne loki i kucyki na twarz w niskim kucyku.

Dziwaczny!  Suknia Pana była fioletowa i zawierała kolorowe grzyby i grzyby

Dziwaczny! Suknia Pana była fioletowa i zawierała kolorowe grzyby i grzyby

Cała promienna: pokazała swoją promienną, młodzieńczą cerę z wilgotnym makijażem, skrzydlatym okiem i jasnymi, błyszczącymi ustami.

Cała promienna: pokazała swoją promienną, młodzieńczą cerę z wilgotnym makijażem, skrzydlatym okiem i jasnymi, błyszczącymi ustami.

Swoją promienną, młodzieńczą cerę podkreślała wilgotnym makijażem, skrzydlatym okiem i lekko błyszczącą wargą, a także nosiła fioletową torebkę.

Daily Mail Australia sięgnął po komentarz.

W sierpniu Lorde widziano przypiętą do palmtopa z Justinem podczas bardzo rzadkiego publicznego wyjścia.

READ  W samą porę: próba reżysera Kiwi, aby Justin Timberlake stał się gwiazdą akcji, trafia do Netflix

Para spędziła noc w West Hollywood i wydawała się oczarowana.

PRYWATNE: W sierpniu Lorde widziano przypiętą do palmtopa z Justinem podczas bardzo rzadkiej wycieczki publicznej.  Na zdjęciu z Justinem (ponownie) w Auckland 2015

PRYWATNE: W sierpniu Lorde widziano przypiętą do palmtopa z Justinem podczas bardzo rzadkiej wycieczki publicznej. Na zdjęciu z Justinem (ponownie) w Auckland 2015

Szczęśliwa 17-letnia para nie mogła trzymać rąk i ust z dala od siebie podczas przytulania się i całowania na parkingu po kolacji.

Oboje wystąpili razem dość często, ponieważ ostatni raz widziano ich razem na plaży w jej rodzinnym mieście Auckland w październiku 2020 roku.

Lorde i Justin zostali po raz pierwszy sfotografowani podczas wspólnej zabawy na plaży w 2016 roku, ale wtedy Justin zaprzeczył plotkom, że się spotykają.

Powiedział New Zealand Herald: „Ella i ja pracujemy razem od lat i jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Wszelkie plotki o tym, że jesteśmy „duetem” są śmieszne.

Ale w następnych latach razem koncertowali po całym świecie, a Justin został zauważony w pobliżu willi piosenkarza za 2,8 miliona dolarów.

Plotki: Lorde i Justin zostali po raz pierwszy sfotografowani wymachując razem na plaży w 2016 roku, ale wtedy Justin zaprzeczył plotkom, z którymi się spotykają

Plotki: Lorde i Justin zostali po raz pierwszy sfotografowani wymachując razem na plaży w 2016 roku, ale wtedy Justin zaprzeczył plotkom, z którymi się spotykają

Lorde, znana z przyjaźni z Taylor Swift, zerwała z byłym chłopakiem Jamesem Lowe pod koniec 2015 roku.

Powiedziała magazynowi Stellar w czerwcu 2017 r., że zerwanie zabrało ją w niektóre „zwariowane miejsca” i uciekła się do „samoleczenia”, aby przezwyciężyć swoje uczucia.

W 2018 roku autorka piosenek została zmuszona do zaprzeczenia plotkom, że spotyka się z byłym Jackiem Antonoffem Leną Dunham, po tym, jak para została zauważona.

Były status: Lorde, znana z przyjaźni z Taylor Swift, rozstała się z byłym chłopakiem Jamesem Lowe pod koniec 2015 roku

Były status: Lorde, znana z przyjaźni z Taylor Swift, rozstała się z byłym chłopakiem Jamesem Lowe pod koniec 2015 roku

Reklamy

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top