29 nowych zgonów, 2130 nowych pozytywnych przypadków – termin

w sobotę i Anioły Wojewódzki wydział zdrowia publicznego zgłosił 29 nowych zgonów z Koronawirus choroba19 i 2130 nowych pozytywnych przypadków.

Liczba zgonów i potwierdzonych przypadków zgłoszonych dzisiaj może odzwierciedlać opóźnienia w raportowaniu w weekend, ale dzisiejsze statystyki wskazują, że w hrabstwie jest łącznie 25 828 zgonów i 1 442 808 pozytywnych przypadków.

hospitalizacja wynikająca z COVID-19 To nieznacznie spadło od zeszłego tygodnia do 1125, z 30% hospitalizowanych osób na oddziale intensywnej terapii.

Ponad 8 450 000 osób ma teraz dostępne wyniki testu Covid, z 16% pozytywnymi wynikami testu. Dzisiejszy dzienny wskaźnik pozytywnych testów wynosi 1,3%.

Trzy z nowych zgonów dzisiaj dotyczyły osób w wieku powyżej 80 lat. Dziewięć zmarłych osób miało od 65 do 79 lat, siedem miało od 50 do 64 lat, a siedem od 30 do 49 lat. Trzy z zgłoszonych zgonów pochodziły z miasta Long Beach.

Zdrowie publiczne potwierdziło dzisiaj, że wysoce zaraźliwy wariant delta jest poważnym problemem, zauważając, że stanowi on „100% szczepów COVID-19 widocznych wśród zsekwencjonowanych próbek w Hrabstwo Los Angeles okręgu”, jak dyrektor ds. zdrowia publicznego Barbara Ferrer nadal naciska na szczepienia. „Nie możemy być zadowoleni ze średniej 2000 nowych przypadków i dziesiątek zgonów każdego dnia. Aby lepiej przygotować się na jesień i zimę, które zwykle są porami roku, w których krąży wiele wirusów, musimy natychmiast ograniczyć przenoszenie COVID”. „Dzięki łatwemu dostępowi zarówno do bezpłatnych szczepionek, jak i testowania antygenów, zmniejszamy ryzyko dla nas i wszystkich wokół nas jest konieczne. Może.”

Szczepionki są dostępne dla wszystkich w wieku 12 lat lub starszych, którzy mieszkają lub pracują w aglomeracji Los Angeles. Nakaz zdrowia przywrócony 17 lipca, który wymaga od mieszkańców noszenia masek w zamkniętych przestrzeniach publicznych, niezależnie od statusu szczepień, nadal obowiązuje w powiecie.

READ  Nastolatek, który od 11 dni korzysta z respiratora, zachęca ludzi do zaszczepienia się

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top