31 punktów Huntera Gibsona poprowadziło Polskę do zwycięstwa nad Weinblatt

Polska – Hunter Gibson z Polski wybiera seniorską noc do rozegrania wspaniałej strzelanki.

Starsi napastnicy strzelili swoje pierwsze sześć strzałów i zdobyli 31 punktów, co dało Rycerzom zwycięstwo 67-56 nad Wayne Bleat.

„Noc seniora, wszystkie emocje, ale kiedy już się w to wkręcisz, tak naprawdę nie myślisz o tym do końca pierwszej kwarty:„ Nigdy nie przegapiłem strzału, ale muszę iść dalej ”- Gibson powiedział.

Gibson, który zdobył sześć punktów za trzy punkty w meczu, w pierwszych dwóch kwartach zdobył swoje 18 punktów. Odegrał też rolę Na mocnym końcu Polski do pierwszej połowy.

Na 10 sekund przed końcem pierwszej połowy, Rycerze (5-4) prowadzili 32-27, a Gibson przejął piłkę przy pełnym korcie. Po przeoczeniu okrążenia odzyskał własny błąd i wykonał drugą próbę odmierzenia czasu.

Waynflete popchnął piłkę na linię połowy, ale Hayden Christner z Polski ukradł podanie i szybko znalazł Joe Lewesque’a, przełamując podanie do przerwy, dając Polsce prowadzenie 36-27.

– Chcę wrócić za minutę lub dwie – powiedział trener Waynflete, Rich Henry. – To jedna z minut.

Największa pierwsza połowa Gibsona nastąpiła po tym, jak na korcie przed meczem został rozpoznany jako jeden z czterech starszych graczy w Polsce. COach Bill Flynn mówi, że Rycerze świętowali Senior Night w połowie stycznia, ponieważ mecze prawdopodobnie zostaną przełożone lub odwołane w przyszłości.

Strzelanina Gibsona we wczesnej fazie gry obejmowała cztery 3 punkty. Jego trzecia trójka podbiła Knights 16-10 z 70 sekundami przed końcem pierwszej kwarty.

Waynflete (3-4), jednak mocno zakończył okres otwarcia. Sam Ribeiro rzucił za 3 punkty, a Ed Cox trafił dwa rzuty wolne, by wciągnąć nadgarstków 16-15 do drugiej kwarty.

Flyers otrzymali dwa „trójki” od pierwszorocznego strażnika Nico Kirby’ego.

„Jestem bardzo dumny ze sposobu, w jaki grali” – powiedział Henry. „Aby podróżować tak daleko, jak my, dobry zespół grał na trasie z wieloma dobrymi graczami i jestem dumny”.

READ  WBD uruchamia w Polsce 15 szybkich kanałów

Gibson zdobył dziewięć punktów i kontynuował strzelanie w drugim meczu.

„Otwiera swoją grę i oddaje kilka strzałów, więc czuje się komfortowo, a potem „schodzi mu z drogi” – powiedział Flynn. Jest zupełnie inny i jeśli rozłożymy piłkę i pozwolimy mu stworzyć swoją ofensywę, wrzuci piłkę do kosza. Kiedy już był w rytmie, nie mógł przestać, pokazał to dziś wieczorem.

Levesque zdobył sześć z 11 punktów w pierwszej połowie i asystował w drugim meczu.

Gibson nie zagrał dużo w trzeciej kwarcie z powodu źle umieszczonego problemu, ale Polska zdobyła 18 punktów pomiędzy sześcioma zawodnikami. Hunter Brackett zdobył sześć punktów, w tym trzypunktowy z prawego rogu Shane’a Yorkey’a, który wpadł na linię, kopiąc podanie do drabinki i podnosząc Knights 49-35 na 2:12. Trzeci.

„Rozmawialiśmy o tym i przenieśliśmy piłkę z powrotem” – powiedział Flynn. „Czuliśmy się, jakbyśmy byli w fajnym zawodzie. Praktycznie pracowaliśmy nad kontrolowaniem przepływu ataku. Zespoły spojrzały na Huntera i zablokowały go, chłopaki mogli polecieć w kosmos i zdobyć dodatkowe podanie. Zwłaszcza w pierwszej połowie i w W trzeciej połowie pobiegliśmy, gdzie właściwie podróżowaliśmy. „Nasz ruch piłki był świetny i to były niektóre z rzeczy, o których rozmawialiśmy i tak miło było to zobaczyć.

Aby dać Polsce prowadzenie 54-42 po trzech klatkach, Christner trafił za 3 w 6 sekund.

„Poruszanie piłką jest największym pozytywem” – powiedział Gibson. „Kiedy wejdziemy w płynność gry i nasz rytm, myślę, że nikt nie może nas powstrzymać w defensywie. Myślę, że nasza następna para pójdzie na wielkie mecze i jeśli zrobimy to samo, wszystko będzie dobrze.

Gibson wrócił do gry, aby rozpocząć czwartą zmianę, zdobywając 10 z pierwszych 12 punktów w Polsce. Jego drugi rzut za 3 w tym okresie zapewnił drużynie Knights prowadzenie 60-44.

Polak Sans Brown, starszy obrońca, oddał pięć zbiórek w ataku w czwartej kwarcie i utrzymał przy życiu kilka piłek.

READ  Kanada po raz pierwszy od 1988 roku dotarła do półfinału Pucharu BJK

„Sans Brown to szwajcarski nóż wojskowy” – powiedział Flynn. Był wszędzie. Oddawał strzały otwarte, był bezinteresowny, a jego obrona była doskonała.

Starszy obrońca Waynflete, Henry Hart, odnotował dwie kradzieże na czwartym miejscu i zdobył siedem punktów w ostatniej kwarcie, gdy Flyers próbowali zmniejszyć dystans, ale Knights uniknęli ciosów i wygrali.

Pod koniec gry Henry był szczególnie zadowolony z walki Harta i jego drużyny.

„Jestem dumny z tego, jak walczyliśmy” – powiedział Henry. „Nie można powiedzieć wystarczająco dużo o Henrym Harcie. Chcę, żeby zabrał serce zespołu i innych chłopaków do swojego poczucia pilności”.

Kirby zdobył 11 punktów dla Wayne Blade. Hart i Matt Ade po dziewięć.